Kategorie:

Eksiega.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eksiega.com.pl
5 / 5 2022-07-05

Fajnie, że mogę pomóc innym użytkownikom w wyborze odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego wykonawcy. Wiodącym plusem tego miejsca jest, przynajmniej dla mnie, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-01-25

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich produktach lub usługach przeglądałem w przeszłości tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Teraz czytam je każdorazowo też tutaj. Nierzadko opinie są pełne emocje, więc niewiele można się dowiedzieć o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że właściciele portalu nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2021-12-18

Publikowane są tutaj opinie zarówno o renomowanych markach, jak również o rodzinnych działalnościach z mojej gminy. Bardzo często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2021-02-24

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem w ostatnim czasie tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Obecnie czytam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało szczegółowe, więc niewiele mówią o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że moderatorzy portalu nie cenzurują niczego.

Rzetelne opinie o Eksiega.com.pl

Eksiega.com.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://eksiega.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie