Kategorie:

Eksiega.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eksiega.com.pl
5 / 5 2022-07-05

Cieszę się, że mogę służyć pomocą innym użytkownikom w dokonywaniu odpowiednich wyborów produktów, zamawianiu spersonalizowanych usług i znajdowaniu rzeczywiście solidnych wykonawców. Największym atutem tego miejsca jest dla mnie fakt, że opinie nie są modyfikowane. Opinia jest szybko publikowana na stronie i osoby zarządzające nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-01-25

Wcześniej, gdy chciałem przeczytać opinie użytkowników na temat firm i ich produktów lub usług, sprawdzałem tylko profil firmy na Google i Facebooku. Teraz również regularnie czytam je tutaj. Często opinie są bardzo emocjonalne, więc trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Jednak co najmniej mamy pewność, że administratorzy portalu nie zmieniają wypowiedzi.

5 / 5 2021-12-18

Na tej stronie możesz przeczytać opinie o znanych markach, ale również o lokalnych biznesach z mojego miasta. Często tu zaglądam przed zakupem w nieznanym mi sklepie i dotychczas nie zostałam zawiedziona. Jest świetnie, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2021-02-24

Ostatnio zacząłem czytać komentarze klientów na temat różnych marek, produktów i usług. Wcześniej robiłem to głównie na profilach firm w Google i na Facebooku. Jednak teraz koniecznie sprawdzam również te komentarze tutaj. Często są one dość ogólne i nie dostarczają dużo informacji na temat samego produktu. Jednak co najmniej możemy mieć pewność, że moderatorzy tego portalu nie usuwają żadnych opinii.

Rzetelne opinie o Eksiega.com.pl

Eksiega.com.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://eksiega.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie