Kategorie: / Pozostałe

Ekspedycyjny.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekspedycyjny.pl
5 / 5 2022-11-03

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich ofercie przeglądałem w ostatnim czasie tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Teraz sprawdzam je każdorazowo też tutaj. Zdarza się, że opinie są pełne emocje, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że właściciele serwisu nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2022-07-24

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one przerobione czy nawet wykasowane przez właściciela strony. Na tym portalu wszystkie moje opinie pojawiają się praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej firemki, czy znanej korpo. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2022-05-13

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych produktów, dostarczonych usług czy dostawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Jednocześnie uważam, że ile ludzi, tyle zdań, ale jeżeli widzę, że jakaś rzecz ma prawie same niepochlebne opinie, to daję sobie spokój, bo dam sobie rękę uciąć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2021-11-06

Nie tylko piszę tu opinie o firmach i markach. Dużo częściej je sprawdzam. Dzięki temu miejscu już wiele razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z antykonsumenckim sprzedawcą. Za to wybrałem naprawdę wartościową firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

Rzetelne opinie o Ekspedycyjny.pl

Ekspedycyjny.pl

Siedziba
Głosków

WWW
http://www.ekspedycyjny.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie