Kategorie: / Doradztwo i konsulting

Ekspert s. c. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekspert s. c.
5 / 5 2023-03-18

Nie tylko wystawiam tu opinie o produktach, usługach i firmach. Chyba jeszcze częściej je czytam. Dzięki Wam już ze 3 razy udało mi się uniknąć związania się kontraktem z nieuczciwym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście zaangażowaną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dzięki, że jesteście.

5 / 5 2021-05-22

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one zmienione na korzyść opiniowanego czy nawet usunięte przez moderatora portalu. Na tej platformie wszystkie moje komentarze stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firmy, czy dużej spółki kapitałowej. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

5 / 5 2018-02-04

Ostatnio wzięłam udział w szkoleniu "Kurs kasjera walutowego. Szkolenie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Trener wykazał się dużą wiedzą merytoryczną, było mnóstwo ćwiczeń praktycznych i materiałów do porównania. Polecam wszystkim kasjerom.

Rzetelne opinie o Ekspert s. c.

Ekspert s. c.

Siedziba
Warszawa

WWW
http://ekspert-szkolenia.eu

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie