Kategorie: / Zdrowie i uroda

ekspertstop.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ekspertstop.pl
5 / 5 2021-12-26

Zanim nacisnę ”kupuję”, zawsze wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-12-09

Zamieszczane są tutaj opinie zarówno o dobrze znanych sieciach, jak również o nowo powstałych firemkach z mojej gminy. Jak tylko nie zapomnę, to tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś artykułu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Bardzo dobrze, że istnieją tego typu strony.

5 / 5 2020-12-20

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze odpowiedniego towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Niepodważalnym atutem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji komentarzy. Opinia zostaje w krótkim czasie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2020-12-09

Weryfikuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one przerobione czy wręcz ukryte przez administratora portalu. W tym miejscu wszelkie moje oceny publikowane są niemal od razu po wystawieniu, nieważne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro marki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

Rzetelne opinie o ekspertstop.pl

ekspertstop.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://ekspertstop.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie