Kategorie: / Zdrowie i uroda

ekspertstop.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ekspertstop.pl
5 / 5 2021-12-26

Przed kliknięciem przycisku "kupuję", zawsze odwiedzam tę stronę i sprawdzam opinie innych kupujących dotyczące danego sprzedawcy i zamawianego produktu. Tak robię od kilku tygodni i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Polecam to miejsce każdemu, kto nie chce marnować czasu ani nerwów na "zabawę" w umowy, zwroty, reklamacje czy spory z sprzedawcami.

5 / 5 2021-12-09

Na tej stronie można znaleźć opinie o różnych sieciach sklepów, zarówno tych popularnych, jak i tych nowo powstałych w mojej miejscowości. Zawsze przed złożeniem zamówienia w nieznanym mi sklepie zaglądam tutaj, żeby poznać opinie innych użytkowników, i jeszcze nigdy mnie nie zawiódłam. To naprawdę świetne, że istnieją takie strony.

5 / 5 2020-12-20

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym konsumentom w wyborze odpowiednich produktów, zamówieniu usług dostosowanych do ich potrzeb, oraz w identyfikacji uczciwych przedsiębiorców. Jednym z niewątpliwych atutów tego miejsca, z mojego punktu widzenia, jest brak moderacji komentarzy. Moja opinia zostaje szybko opublikowana na serwisie i zarządzający nim nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2020-12-09

Sprawdzam i udzielam opinii tylko wtedy, gdy mam pewność, że administrator portalu nie zmieni lub nie ukryje ich. Na tym miejscu moje oceny są publikowane prawie natychmiast po wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. To wyraźnie pokazuje, że nie boisz się i to szanuję.

Rzetelne opinie o ekspertstop.pl

ekspertstop.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://ekspertstop.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie