Kategorie: / Biuro / Hobby / Kultura i rozrywka / Ogród / Poligrafia i wydawnictwo / Pozostałe

Eksperymentuj Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eksperymentuj
5 / 5 2022-10-30

Cieszę się, że jestem w stanie pomóc innym użytkownikom w zakupie odpowiedniego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym plusem tego portalu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-07-29

Zdajemy sobie sprawę, że marki, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w Internecie działają takie serwisy. Zaufane, troszczące się o odbiorców firmy mają okazję zareklamować się i otrzymać feedback, a nieuczciwi sprzedający tracą uznanie klientów. Brawo!

5 / 5 2022-03-31

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak idealnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w sieci uruchamiane są takie portale. Przyjazne, nastawione na konsumenta biznesy mogą wypromować się i otrzymać feedback, a niesolidni przedsiębiorcy tracą uznanie klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-12-23

Fajnie, że mogę pomóc innym użytkownikom w wyborze odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego dostawcy. Sporym plusem tego miejsca jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść opinii. Opinia zostaje bardzo szybko opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2020-01-11

świetnie wyposażony sklep

Rzetelne opinie o Eksperymentuj

Eksperymentuj

Siedziba
Krobia

WWW
https://eksperymentuj.pl/

Email
[email protected]

Telefon
501-256-571

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie