Kategorie: / Pozostałe

Ekspresy.pro Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekspresy.pro
5 / 5 2022-07-07

Nie tylko wystawiam tu opinie o towarach i usługach. Chyba jeszcze częściej je czytam. Dzięki Wam już jakieś kilkanaście razy udało mi się uniknąć transakcji z nieuczciwym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście zaufaną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Idealnie, że jesteście.

5 / 5 2021-05-09

Zanim nacisnę ”kupuję”, zawsze wchodzę na tą stronę i czytam recenzje innych użytkowników na temat wybranego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2021-02-03

Analizuję i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one skorygowane czy wręcz wykasowane przez właściciela serwisu. W tym miejscu wszelkie moje wypowiedzi stają się widoczne dla czytających niemal od razu po napisaniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firemki, czy potężnego importera. Widać, że się nie boicie. I takie coś szanuję.

5 / 5 2021-01-28

Zamieszczane są tu opinie zarówno o największych firmach, jak i o niewielkich sklepach z moich okolic. Zawsze tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Fajnie, że powstają takie serwisy.

Rzetelne opinie o Ekspresy.pro

Ekspresy.pro

Siedziba
-

WWW
http://www.ekspresy.pro

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie