Kategorie:

Ekstrabut.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekstrabut.pl
5 / 5 2022-05-25

Analizuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one skorygowane czy wręcz ukryte przez administratora witryny. W tym miejscu wszelkie moje wypowiedzi zostają zamieszczone niemal od razu po wystawieniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą rodzinnej marki, czy potężnego importera. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2022-05-05

Moim zdaniem każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat kupionych towarów, wykonanych dla niego usług lub sklepów, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Zgadzam się, że de gustibus non est disputandum, ale jak widzę, że jakiś sprzedający ma niemal tylko negatywy, to daję sobie spokój, ponieważ mogę się założyć, że nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2022-01-23

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o towarach i usługach. Z pewnością częściej je analizuję. Dzięki temu miejscu już ze 3 razy uniknąłem transakcji z antykonsumenckim sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie zaufaną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Idealnie, że jesteście.

5 / 5 2021-04-22

Zanim nacisnę „złóż zamówienie”, obligatoryjnie wchodzę na tą stronę i czytam recenzje innych użytkowników na temat wybranego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedającym.

Rzetelne opinie o Ekstrabut.pl

Ekstrabut.pl

Siedziba
Częstochowa

WWW
http://ekstrabut.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie