Kategorie: / Odzież i Obuwie

ekstraszpilki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ekstraszpilki.pl
5 / 5 2022-09-23

Według mnie każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat produktów, usług i sklepów, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Jednocześnie uważam, że niemożliwe jest zadowolenie każdego klienta. Jeśli jednak zauważam, że ktoś ma głównie negatywne recenzje, nie składam zamówienia, ponieważ na pewno nie wszystkie są bezpodstawne.

5 / 5 2022-04-24

Dopiero teraz zaczynam przeglądać recenzje użytkowników na tej stronie, wcześniej robiłem to tylko na Google i Facebooku. Teraz sprawdzam je również tutaj za każdym razem. Niektóre opinie wydają się bardziej emocjonalne niż merytoryczne, co sprawia, że trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Jednak przynajmniej mogę stwierdzić, że właściciele strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2022-03-31

Nie tylko publikuję tutaj recenzje o produktach i usługach. Często dokładnie je analizuję. Dzięki waszemu wsparciu już pięć razy uniknąłem podejrzanych transakcji z nieuczciwymi sprzedawcami. Zamiast tego, udało mi się znaleźć rzeczywiście godną zaufania markę, której jestem lojalnym klientem do tej pory. Jestem tak wdzięczny, że istniejecie.

5 / 5 2021-09-15

Przed złożeniem zamówienia i kliknięciem przycisku "kup teraz", sprawdzam opinie innych użytkowników na temat sklepu internetowego oraz produktu, który chcę nabyć. Praktykuję to od kilku tygodni i jeszcze nigdy nie spotkałem się z negatywnymi konsekwencjami. Gorąco polecam korzystanie z tego serwisu każdemu, kto nie chce tracić czasu i energii na późniejsze problemy, takie jak zwroty, reklamacje czy spory z sprzedawcą.

5 / 5 2019-12-18

Wegańskie buty w sklepach to jeszcze nie jest codzienność. Ode mnie 5 gwiazdek dla sklepu.

Rzetelne opinie o ekstraszpilki.pl

ekstraszpilki.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
https://ekstraszpilki.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 514 233 589

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie