Kategorie: / Pozostałe

El-sat.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.78
opinie o El-sat.pl
2019-03-14

Ten sam sklep od niedawna ma zablokowane konto na serwisie aukcyjnym. Właściciel nie odbiera telefonów i nie odpowiada na maile. Od miesiąca czekam na kupiony telewizor.

1 / 5 2018-05-28

!!!PRZESTRZEGAM!!! Przestrzegam wszystkich przed jakąkolwiek transakcją u tego sprzedawcy. Firma nieuczciwa. Po braku dostawy w wyznaczonym terminie nie ma możliwości skontaktowania się ze sprzedającym. Nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile. Sprawa została skierowana na Policję.

1 / 5 2018-05-19

Przestrzegam przed zakupami w tym sklepie. Po przyjęciu zamówienia i wpłacie na konto kontakt się urwał.Brak odpowiedzi na e-mail, milczące i wyłączone telefony. Sprawę kieruję na Policję

3 / 5 2018-04-30

Facet nie odbiera telefonu, nie odpowiada na maile - potwierdzam. Zdecydowanie odradzam. Zapłaciłem za telewizor i od tej chwili brak kontaktu.

3 / 5 2018-03-04

ODRADZAM!!!!Od początku sierpnia czekam na realizację zamówienia!!!sprzedawca nie odbiera telefonów, maili. kupiłam odkurzacz i żelazko. złożyłam reklamację.do dnia dzisiejszego czekam na zwrot pieniędzy. Sprawę kieruję na policję.

3 / 5 2018-02-26

Nie kupujcie w tym sklepie. Zamówiłem na początku sierpnia plazmę Panasonic. Do dziś jej nie otrzymałem pomimo zapewnienia, że dotrze zgodnie z opisem. Kontakt ze sprzedawcą praktycznie nie istnieje. Jestem na etapie zbierania ekipy specjalizującej się w "pomocy" i wybieram się do sklepu osobiście. Prawdopodobnie zawitam w piątek. Wszystkim ODRADZAM !!!

5 / 5 2018-01-22

Mialem problem - dostalem suszarke powystawowa. Ale udalo nam sie szybko dosjc do porozumienia w sprawie 'rekomensaty' :-) Ogolnie wiec OK:)

5 / 5 2017-12-03

Szybka realizacja, możliwość odbioru osobistego. Miła i rzetelna obsługa.

2 / 5 2017-10-11

Absolutnie nie polecam sklepu.Chcialem kupic 3 aparaty Fuji s1800,zarejestrowalem sie,sklep potwierdzil przyjecie zamowienia,przygotowalem sie do transakcje,trwal kontakt emailowy....a tu po 4 dniach...skasowali zamowienie...bo nie ma towaru...a oferta zniknela z ceneo,a co najlepsze po 2 dniach znow pojawila sie za te sama atrakcyjna cene na ceneo!Tym razem dowiedzialem sie ze moga zrealizowac zamowienie za ...20 dni! Zart a nie sklep Jedyne co bylo ok w tej niby transakcji...to piosenka w czasie dzwonienia do sklepu w oczekiwaniu na polaczenie ;-))! Stracilem czas i zostalem bez aparatu tuz przed planowana wycieczka zagraniczna!

2 / 5 2017-09-26

Nie polecam zakupów w tym sklepie nikomu. Chciałam kupić lodówkę, zadzwoniłam aby upewnić się czy jest dostępna i ku mojemu zdziwieniu jej cena nagle poszybowała w górę o ponad 500zł!!! Przy tak dużym wyborze sklepów radzę skorzystać z innego.

2017-04-10

Bardzo porządnie i rzeczowo przeprowadzona sprzedaż. Wysyłka kurierem w przyzwoitej , niezawyżonej cenie. Doradztwo techniczne i merytoryczne na wysokim poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić sklep innym kupujęcym.

Rzetelne opinie o El-sat.pl

El-sat.pl

Siedziba
-

WWW
http://el-sat.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie