Kategorie: / Pozostałe

El-sat.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.64
opinie o El-sat.pl
0 / 5 2019-03-14

Od niedawna, ten sklep ma zablokowane konto na platformie aukcyjnej. Właściciel nie jest dostępny telefonicznie ani nie odpowiada na wiadomości e-mail. Już od miesiąca oczekuję na dostarczenie zakupionego telewizora.

1 / 5 2018-05-28

Chciałbym ostrzec wszystkich przed dokonywaniem jakiejkolwiek transakcji u tego konkretnego sprzedawcy. Jest to nieuczciwa firma, która nie dostarcza zamówionych produktów w wyznaczonym terminie, a co więcej, niemożliwe jest skontaktowanie się ze sprzedającym. Ignoruje on telefony oraz nie odpowiada na wiadomości e-mail. W związku z tym, sprawa została zgłoszona na Policję w celu jej rozpatrzenia.

1 / 5 2018-05-19

Ostrzegam przed dokonywaniem zakupów w tym konkretnym sklepie. Po złożeniu zamówienia i dokonaniu wpłaty na konto, kontakt z nimi został całkowicie przerwany. Nie otrzymuję odpowiedzi na moje wiadomości e-mail, telefony pozostają bez reakcji lub są wyłączone. W tej sytuacji, zamierzam zgłosić sprawę na Policję.

1 / 5 2018-05-19

Chciałbym ostrzec przed dokonywaniem zakupów w tym konkretnym sklepie. Niestety, po złożeniu zamówienia i dokonaniu wpłaty na ich konto, kompletnie utraciłem z nimi kontakt. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na moje e-maile, a telefony dzwonią bez odzewu lub są wyłączone. W związku z tym, zdecydowałem się zgłosić tę sprawę na Policję.

3 / 5 2018-04-30

Facet nie odbiera telefonu, nie odpowiada na maile - potwierdzam. Zdecydowanie odradzam. Zapłaciłem za telewizor i od tej chwili brak kontaktu.

3 / 5 2018-03-04

Nie polecam! Czekam od początku sierpnia na realizację zamówienia. Sprzedawca nie odpowiada na moje telefony ani maile. Zakupiłam odkurzacz i żelazko, które okazały się wadliwe, dlatego złożyłam reklamację. Do dzisiaj nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Zamierzam zgłosić sprawę na policję.

3 / 5 2018-03-04

Nie polecam tego! Czekam już od początku sierpnia na zrealizowanie zamówienia! Sprzedawca nie odpowiada na telefony ani maile. Kupiłam odkurzacz i żelazko i złożyłam reklamację. Do dzisiaj nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Postanowiłam zgłosić tę sprawę na policję.

3 / 5 2018-02-26

Nie polecam kupować w tym sklepie. Na początku sierpnia złożyłem zamówienie na telewizor plazmowy Panasonic. Jednak do dzisiaj nie otrzymałem go, mimo zapewnienia, że zostanie dostarczony zgodnie z opisem. Przy próbie kontaktu ze sprzedawcą naprawdę trudno mi się skontaktować. Teraz jestem na etapie zorganizowania grupy osób specjalizujących się w "pomocy" i planuję odwiedzić sklep osobiście. Najprawdopodobniej uczynię to w piątek. Tak więc, moja rada dla wszystkich jest jednoznaczna - unikajcie tego sklepu!

5 / 5 2018-01-22

Mialem problem - dostalem suszarke powystawowa. Ale udalo nam sie szybko dosjc do porozumienia w sprawie 'rekomensaty' :-) Ogolnie wiec OK:)

5 / 5 2017-12-03

Szybka realizacja, możliwość odbioru osobistego. Miła i rzetelna obsługa.

2 / 5 2017-10-11

Nie polecam sklepu, w którym chciałem kupić trzy aparaty Fuji s1800. Zarejestrowałem się w sklepie, który potwierdził przyjęcie mojego zamówienia. Przygotowałem się do transakcji, a kontynuowaliśmy rozmowę drogą mailową. Jednak po czterech dniach, okazało się, że skasowano moje zamówienie, ponieważ towaru już nie było. Nawet oferta na Ceneo zniknęła, ale po dwóch dniach pojawiła się znowu za tę samą atrakcyjną cenę. Niestety, dowiedziałem się, że realizacja zamówienia zajmie 20 dni. Byłem bardzo rozczarowany, ponieważ straciłem czas i pozbawiony zostałem aparatów tuż przed planowaną wycieczką zagraniczną. Jedyną pozytywną rzeczą w tej nieudanej transakcji była piosenka, która leciała podczas czekania na połączenie ze sklepem.

2 / 5 2017-09-26

Odradzam, aby ktokolwiek dokonał zakupów w tym konkretnym sklepie. Chciałam nabyć nową lodówkę i zatelefonowałam, aby się upewnić, czy jest dostępna. Jednakże, ku mojemu zdumieniu, cena lodówki nagle drastycznie wzrosła o ponad 500 złotych! Z tak wieloma innymi sklepami do wyboru, zdecydowanie polecam skorzystać z innego.

0 / 5 2017-04-10

Sprzedaż została przeprowadzona profesjonalnie i przejrzyście. Przesyłka została dostarczona przez kuriera w akceptowalnej i uczciwej cenie. Otrzymałem również wysokiej jakości wsparcie techniczne i merytoryczne. Z całkowitym przekonaniem mogę polecić ten sklep innym osobom, które chcą dokonać zakupów.

0 / 5 2017-04-10

Sprzedaż została przeprowadzona z dużą starannością i obiektywizmem. Przesyłka została dostarczona przez kuriera w rozsądnej i uczciwej cenie. Otrzymałem wysokiej jakości wsparcie zarówno w kwestiach technicznych, jak i merytorycznych. Bez żadnych wątpliwości, mogę polecić ten sklep innym klientom.

Rzetelne opinie o El-sat.pl

El-sat.pl

Siedziba
-

WWW
http://el-sat.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie