Kategorie: / Serwis

EL-SONIC Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EL-SONIC Sp. z o.o.
5 / 5 2022-10-16

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych produktów, dostarczonych usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał do czynienia. Jasne, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale jeżeli widzę, że jakiś sklep ma praktycznie same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2022-01-14

W mojej ocenie każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub sprzedających, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Zgadzam się, że de gustibus non est disputandum, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedający ma praktycznie tylko krytyczne opinie, to nie zamawiam, ponieważ z pewnością coś jest nie tak.

5 / 5 2021-09-30

Zanim nacisnę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, obligatoryjnie wchodzę tutaj i analizuję opinie innych internautów na temat danego sprzedającego i kupowanego artykułu. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-08-18

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem do niedawna tylko w wyszukiwarce Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są ubogie w merytorykę, więc niewiele dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

Rzetelne opinie o EL-SONIC Sp. z o.o.

EL-SONIC Sp. z o.o.

Siedziba
Olsztyn

WWW
http://www.elsonic.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie