Kategorie: / Budownictwo / Usługi

El-star-pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.07
opinie o El-star-pl
1 / 5 2023-06-13

Nie mogę polecić Pana Jarka jako wykonawcy prac elektrycznych i związanych z rekuperacją. Wykonał on pierwsze dwa etapy tych prac w domu jednorodzinnym, ale niestety nie pojawił się już na dalsze prace. Nie odpowiada na moje połączenia, ale odbiera je z innych numerów. Choć umawiał się na terminy, nie pojawiał się na spotkania. Zostawił mnie w niepewności przez dwa miesiące, co moją cierpliwość skończyło. Takie zachowanie wobec klienta jest niedopuszczalne, choć spotkałem się z wieloma ekipami wykonawczymi.

1 / 5 2022-10-24

Nie polecam Jarka Subdysiaka o numerze telefonu 513236461 z firmy EL-STAR. Na początku obiecywał wiele i wydawało się, że wszystko będzie wspaniałe, ale podczas pracy pojawiły się problemy i nie dotrzymywał terminów. Po wykonaniu usługi okazało się, że naciągał nas na inne kwoty niż wcześniej umówione. Kiedy zgłosiliśmy złą jakość wykonania i potrzebę naprawy, pan Jarek przestał się z nami kontaktować i zablokował nasz numer. Ponadto, zachował się bardzo arogancko. Zdecydowanie nie polecam jego usług.

1 / 5 2022-10-24

Nie warto korzystać z usług "fachowca" Jarka Subdysiaka o numerze telefonu 513236461 EL-STAR 513 236 461. Na początku obiecywał dużo i zapowiadał wspaniałe efekty, jednak podczas pracy pojawiły się problemy i nie dotrzymywał ustalonych terminów. Po zakończeniu prac próbował nas oszukać, twierdząc że umówiliśmy się na inną kwotę. Kiedy zgłosiliśmy błędy wykonania i potrzebę naprawy, przestał odpowiadać na nasze kontakty, zablokował numer i zachowywał się arogancko. Zdecydowanie nie polecam jego usług.

5 / 5 2022-10-24

Odradzam skorzystanie z usług "eksperta" o imieniu Jarek Subdysiak, który ma numer telefonu EL-STAR 513 236 461. Na początku wiele obiecywał, że będzie wspaniale, ale podczas prac pojawiły się problemy i nie dotrzymywał terminów. Po ukończeniu zlecenia okazało się, że ustalona kwota została przekroczona, a gdy zgłosiliśmy nieprawidłowo wykonaną pracę i potrzebę naprawy, Jarek Subdysiak nie udzielał już odpowiedzi i zablokował nasz numer telefonu. Jest on także bardzo arogancki. Zdecydowanie nie polecam jego usług.

1 / 5 2022-03-04

To jest kompletna klapa, nie warto polecać. Całkowicie się zgadzam z tymi negatywnymi opiniami, bo dokładnie opisują to, co się dzieje. Na początku wydaje się, że ta osoba ma pojęcie o tym, co robi i jest w porządku, ale w rzeczywistości wiele rzeczy jest wykonanych niedbale i występują problemy z elektryką. Dodatkowo, nie odbiera telefonów i totalnie lekceważy klienta.

1 / 5 2021-12-14

Decyzją podjętą już na etapie umowy, zdecydowaliśmy się na zabezpieczenia w trzech kwestiach. Po pierwsze, zdecydowaliśmy się na biały montaż oraz sprawdzenie instalacji przez innego elektryka. Następnie, ustaliliśmy, że płatności będą dokonywane etapami 40/60 %, aby uniknąć zaliczek. W umowie planowaliśmy również zabezpieczenie ze strony wykonawcy, który nie mógłby odebrać elektryki bez opłacenia faktury. W trakcie realizacji umowy, wykonawca początkowo zgodził się na te warunki, lecz zaczął unikać kontaktu telefonicznego z żoną. Ostatecznie odebrał telefon z innego numeru, przyznał się, że nie ma czasu na rozmowę i poprosił o kolejny dzień. Niestety, później nie odpowiadał już na telefony i nie przesłał żadnego draftu umowy na maila. Pragnę stanowczo odradzić współpracę z tym wykonawcą, który poszukuje naiwnych ludzi i jest jedynie kombinatorem.

5 / 5 2021-10-07

Pan Jarek Subdysiak firma El-Star. Godna polecenia);-);-) Super..

5 / 5 2021-01-15

Nie mogę polecić firmy Pana Jarka (El-Star). Pan Jarek nie dotrzymuje terminów, ignoruje telefony, oszukał mnie mówiąc, że załatwił montaż kabla, podczas gdy w rzeczywistości tego nie zrobił. Do tego, puszki są zamontowane krzywo, kilka punktów elektrycznych nie działa. Pan Jarek jest bezczelny i arogancki. Finalnie, nie ukończył swojej pracy i przestał odbierać telefony.

1 / 5 2021-01-15

Odradzam skorzystanie z usług firmy Pana Jarka (El-Star) !!! Pan Jarek nie dotrzymywał ustalonych terminów oraz nie odpowiadał na telefon, co zakończyło się jego oszustwem, gdyż twierdził, że zajął się montażem kabla, co jednak okazało się nieprawdą po powrocie na miejsce budowy. Dodatkowo, skrzynki zostały źle zamontowane, a niektóre punkty elektryczne nie działały. Ponadto, zachowanie Pana Jarka jest bezczelne i aroganckie. W końcu nie ukończył swojej pracy i zaprzestał odbierania telefonów. Zdecydowanie nie polecam!!!

1 / 5 2020-12-13

Na początku kontakt z Panem był prosty: był miły, zaangażowany i skupiony na kliencie. Cena wydawała się rozsądna. Niestety, jakość usługi spadła w końcowej fazie. Kable zostały ułożone bez problemów, ale kiedy przyszło do połączeń po tynkowaniu, kontakt się zerwał. Pan nie odbierał telefonów, a przy odbieraniu połączeń z nowych numerów, reagował dopiero po drugim dzwonku. Umawialiśmy się z nim wiele razy, aby pomóc nam rozwiązać problem, ale nigdy się nie pojawił. Zdecydowaliśmy się wydać dodatkowe pieniądze na innych elektryków i dzięki nim udało się naprawić nasze problemy. Nie polecamy korzystać z usług tego pana i nie dajcie się zmylić pierwszemu wrażeniu.

1 / 5 2020-10-18

El-Star Jarosław Subdysiak to grupa młodych mężczyzn, którzy mają pewne umiejętności, ale nie są doświadczonymi profesjonalistami. Jarosław oferuje niskie ceny, co przyciąga klientów, ale niestety nie dotrzymuje on swoich obietnic i umów. Zdarza się, że ucieka z placu budowy przed zakończeniem zlecenia i ignoruje wszelkie próby kontaktu. Pomimo swojego talentu, jest zarozumiały i arogancki, często opowiada klientom bajki o swoich umiejętnościach. Jest to osoba, która manipuluje ludźmi i brakuje jej odpowiedzialności. W przypadku Jarosława, potrzebna jest pomoc specjalisty - psychiatryka.

5 / 5 2020-10-18

Spółka El-Star Jarosław Subdysiak składa się z młodych chłopaków i jest wyjątkowa z powodu ich młodego wieku i niskiej ilości doświadczenia zawodowego. Jarosław oferuje również wartościowe usługi w przystępnych cenach, co przyciąga klientów. Niestety jednak, Jarosław Subdysiak nie dotrzymuje słowa i nie realizuje warunków umowy. Opuszcza budowy przed ich ukończeniem i unika kontaktu z klientami. Jest to osoba z dużymi zdolnościami i wiedzą, ale ma również bezczelność, wyrachowanie i chamstwo. Ma skłonność do przeceniania swoich umiejętności i często opowiada klientom "bajki" o tym, co może zrobić dla nich i jak polepszyć ich sytuację. W rzeczywistości, Jarosław okazuje się brakiem odpowiedzialności, megalomanem i manipulatorem ludzi. Chociaż posiada umiejętności, całkowicie brakuje mu innych cech potrzebnych w biznesie. Jedyne rozwiązanie to pomoc specjalisty - psychiatry.

1 / 5 2019-08-30

Podstawowe zasady wchodzenia w interesy z tym gościem są następujące: nie wydawaj ani jednego grosza przed zakończeniem i odbiorem wszystkich uzgodnionych prac. W przeciwnym przypadku możesz zostać oszukany, zignorowany i zmuszony do bezustannego wykonywania niekończącej się pracy w sposób żartobliwy.

1 / 5 2019-08-30

Jedyna zasada, dotycząca prowadzenia interesów z tą osobą, to nie płacić ani złotówki przed zakończeniem i odbiorem wszystkich ustalonych prac. Jeśli nie będziesz tego przestrzegać, będziesz oszukany, ignorowany i przedłużać pracę bez końca.

5 / 5 2019-03-08

Mam swoją opinię na temat Pana Jarosława Subdysiak i chciałabym się nią podzielić. Na początku wydaje się być osobą szczerym i uczciwym, pobiera wynagrodzenie za ustalone prace i wykonuje je rzetelnie i szybko. Niestety, pojawiają się problemy w momencie odbioru pracy przez Kierownika Budowy i ustaleniu poprawek. Wtedy Pan Jarosław zaczyna być niezwykle niepewny i nie wywiązuje się z umowy. Zostawia niedokończone prace, obiecuje, ale faktycznie nic nie kończy. Dodatkowo nie wystawia faktur za wykonaną pracę, a dokumentację instalacji elektrycznej i hydraulicznej zachowuje dla siebie, nie chcąc oddać jej pomimo wpłaconego wynagrodzenia. Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą.

5 / 5 2019-02-15

Jest to wyjątkowo dobry, uczciwy i niezawodny specjalista, którego warto polecić. Posiada szeroką wiedzę w swojej dziedzinie i umie udzielić porad, które spełnią indywidualne potrzeby klienta i jego domu. Szczególnie polecam!

5 / 5 2019-02-15

To świetny, rzetelny i uczciwy specjalista, który zasługuje na polecenie. Posiada głęboką wiedzę w swojej dziedzinie i potrafi udzielić porad, które zaspokoją indywidualne potrzeby klienta i dopasują się do jego domu. Zdecydowanie polecam go gorąco :)

5 / 5 2019-02-14

Jestem przekonany o doskonałych zdolnościach pana Jarka, którego pracy polecam w stu procentach. Do niedawna myślałem, że instalacja elektryczna w domu zajmuje mnóstwo czasu, gdyż wymaga użycia licznych przewodów, spinaczy oraz dużego wysiłku fizycznego. Jednakże dzięki panu Jarkowi i jego zgranej grupie młodych pracowników, udało nam się zainstalować wszystkie podzespoły w ciągu niecałych 48 godzin, co wprawiło mnie w zdumienie. Ponadto, pan Jarek był wspaniałym doradcą, udzielającym nam porad co do ustawienia gniazdek, włączników czy punktów świetlnych. Co do kosztów, okazało się, że pan Jarek oferuje najniższe ceny oraz jest najbardziej konkurencyjny w branży. Praca z tak doświadczonym specjalistą jak on to prawdziwa przyjemność, dlatego gorąco polecam jego usługi wszystkim, którzy szukają rzetelnego i kreatywnego elektryka z odpowiednim sprzętem, który znacząco przyspiesza pracę.

5 / 5 2019-02-06

Bardzo gorąco rekomenduje niezawodne przedsiębiorstwo, które posiada bogate doświadczenie i w pełni spełniło nasze oczekiwania. Nasza współpraca przebiegła profesjonalnie, rzetelnie oraz zgodnie z ustalonym terminem. Pan Jarek udzielił nam licznych przydatnych porad i wskazówek dotyczących umiejscowienia włączników i gniazdek, aby ułatwić nam korzystanie z nich w przyszłości. Cały proces przebiegł pomyślnie.

5 / 5 2019-02-06

anie, z całą uczciwością mogę polecić Jarosława, ponieważ jest to osoba, która fachowo zajmuje się instalacjami. W 2012 roku powierzyłem mu wykonanie, a moja koncepcja różniła się znacznie od tego, co otrzymałem od firmy El-star. Bardzo wiele nowoczesnych rozwiązań zostało wykorzystanych, o których wcześniej nie miałem pojęcia. Ponadto, estetyka zrealizowanej pracy zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Od tamtej pory z czystym sumieniem polecam tę firmę. Pozdrawiam.

Rzetelne opinie o El-star-pl

El-star-pl

Siedziba
-

WWW
http://www.el-star.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie