Kategorie: / Pozostałe

Eladex.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eladex.com.pl
5 / 5 2022-11-20

Jestem zadowolony, że mogę służyć innym konsumentom w znalezieniu odpowiednich produktów, zamówieniu potrzebnych usług i odnalezieniu rzeczywiście uczciwych przedsiębiorców. Bardzo ważną zaletą tego serwisu jest to, że opinie nie są moderowane, co oznacza, że są szybko publikowane na portalu bez żadnych zmian wprowadzanych przez administratorów.

5 / 5 2021-11-02

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem absolutnie pewny, że administrator strony nie będzie ich zmieniał lub ukrywał. Na tej witrynie, moje komentarze są widoczne prawie natychmiast po wystawieniu, bez względu na to, czy są pochlebne czy krytyczne, czy odnoszą się do małej rodziny biznesowej czy dużej firmy. To pokazuje, że nie boicie się konfrontacji. I za to Was szanuję.

5 / 5 2017-12-28

Po długim czasie szukania w Internecie, natrafiłem na przyjemne zaskoczenie - profesjonalną obsługę i trafne doradztwo dotyczące wyboru lady chłodniczej. Szczerze polecam ten sklep, ponieważ zapewniono mi również pomoc i wsparcie w całym procesie. Co więcej, zamówiony towar został dostarczony do mojego sklepu w ciągu zaledwie dwóch dni, co było dla mnie miłym zaskoczeniem. Dodatkowo, cena była również bardzo atrakcyjna. Całościowo, zdecydowanie warto tu zrobić zakupy!

Rzetelne opinie o Eladex.com.pl

Eladex.com.pl

Siedziba
Przeźmierowo

WWW
http://www.eladex.com.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie