Kategorie: / Dom i ogród / Przemysł i produkcja / Pozostałe

Eland Meble Poznań Opinie Klientów

średnia ocen: 3.00
opinie o Eland Meble Poznań
5 / 5 2023-01-16

Ostatnio do komentowania i oceniania marek oraz ich portfolio korzystałem tylko z Google i mediów społecznościowych. Jednak teraz koniecznie odwiedzam również tę stronę. Czasami komentarze są dość ogólnikowe i nie dostarczają wielu informacji na temat samego artykułu. Ale za to mogę być pewien, że moderatorzy platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2022-08-04

Uważam, że każdy ma prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki odnośnie towarów, usług czy firm, z którymi miał rzeczywiście do czynienia. Choć trudno zadowolić wszystkich klientów, to jeśli widzę, że ktoś wypowiada się tylko negatywnie, odpuszczam, bo trudno, by wszyscy się mylili.

1 / 5 2019-01-23

Powinienes byc ostrożny z ta firma. Kupiłem towar i zapłaciłem za niego 2 miesiące temu, ale do tej pory nie otrzymałem go ani nie dostałem zwrotu pieniędzy, mimo wielu telefonów i e-maili. Zgłosiłem sprawę na policję. Naprawdę ostrzegam wszystkich przed dokonywaniem zakupów u nich!

1 / 5 2019-01-23

Ostrzegam wszystkich przed tą firmą. Kupiłem towar i zapłaciłem za niego 2 miesiące temu, ale do dzisiaj go nie otrzymałem ani nie otrzymałem zwrotu pieniędzy, mimo że wielokrotnie dzwoniłem i wysłałem e-maile. Zgłosiłem sprawę na policję. Naprawdę nie polecam nikomu robienia zakupów w tej firmie!

2018-10-04

wzięli pieniądze, towar nigdy nie dotarł

Rzetelne opinie o Eland Meble Poznań

Eland Meble Poznań

Siedziba
Poznań

WWW
http://www.elandmeble.pl

Email
[email protected]

Telefon
516-516-058

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie