Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo / Usługi

Elanders Polska Sp. z o.o Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elanders Polska Sp. z o.o
5 / 5 2022-09-04

Można znaleźć tutaj opinie zarówno o renomowanych markach, jak również o rodzinnych sklepikach z mojej gminy. Bardzo często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Cieszę się, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2021-08-04

Nie tylko wystawiam tu opinie o firmach. Na pewno częściej je czytam. Dzięki temu serwisowi już jakieś kilkanaście razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niesolidnym sprzedającym. Za to wybrałem rzeczywiście uczciwą firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Fajnie, że jesteście.

5 / 5 2021-07-19

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem dotąd tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Obecnie czytam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niezbyt dużo mówią o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że moderatorzy portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-01-23

Czytam i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one obrobione czy nawet ukryte przez administratora portalu. Na tej platformie wszystkie moje opinie stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro marki, czy lidera na rynku. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

Rzetelne opinie o Elanders Polska Sp. z o.o

Elanders Polska Sp. z o.o

Siedziba
Płońsk

WWW
https://www.elanders.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 23 662 23 16

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie