Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo / Usługi

Elanders Polska Sp. z o.o Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elanders Polska Sp. z o.o
5 / 5 2022-09-04

Na tej stronie można przeczytać opinie o znanych markach i lokalnych sklepach z mojej miejscowości. Często tu zaglądam, zanim zamówię coś z nieznanej mi firmie, i dotychczas nie zostałam zawiedziona. Jestem wdzięczna za istnienie takich miejsc.

5 / 5 2021-08-04

Nie tylko wystawiam oceny firm tutaj. Bardziej to, że częściej je czytam. Ten serwis pomógł mi już wiele razy uniknąć podpisania umowy z niegodziwym sprzedawcą. Zamiast tego, udało mi się wybrać uczciwą firmę, której jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem zadowolony, że jesteście dostępni.

5 / 5 2021-07-19

Wcześniej zawsze przeglądałem opinie klientów o markach i ich produktach lub usługach jedynie na profilach firm w Google i na stronach Facebook. Obecnie jednak regularnie sprawdzam je również tutaj. Często są one wyraźnie pisane pod wpływem emocji, przez co nie dają wiele informacji o samym produkcie. Mamy jednak pewność, że moderatorzy tego portalu nie cenzurują żadnych komentarzy.

5 / 5 2021-01-23

Recenzuję tylko wtedy, kiedy wiem na pewno, że moja opinia nie zostanie ukryta lub zmieniona przez właściciela strony. Tutaj moje opinie są dostępne dla każdego od razu po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne oraz czy dotyczą mniejszych czy większych firm. Podziwiam takie podejście, które nie pozwala na zniechęcanie się.

Rzetelne opinie o Elanders Polska Sp. z o.o

Elanders Polska Sp. z o.o

Siedziba
Płońsk

WWW
https://www.elanders.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 23 662 23 16

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie