Kategorie: / Nieruchomości / Usługi

Elandom - Nieruchomości Józefów - Developer Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elandom - Nieruchomości Józefów - Developer
5 / 5 2022-04-18

Sprawdzam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione czy wręcz wykasowane przez właściciela serwisu. Tutaj wszelkie moje komentarze widać niemal od razu po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firemki, czy dużego biznesu. Widać, że się nie boicie. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2022-02-16

Zamieszczane są tu opinie zarówno o renomowanych producentach, jak i o małych firemkach z mojego miasta. Bardzo często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Bardzo dobrze, że powstają takie portale.

5 / 5 2021-08-13

Wiadomo, że sprzedający, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w sieci powstają takie strony. Uczciwe, nastawione na klientów biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a niesolidni przedsiębiorcy tracą kolejnych klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-06-02

Moim zdaniem każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat kupionych produktów, zamówionych usług czy marek, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywiście, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeśli widzę, że ktoś ma niemal same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o Elandom - Nieruchomości Józefów - Developer

Elandom - Nieruchomości Józefów - Developer

Siedziba
Józefów

WWW
https://www.elandom.pl/

Email
[email protected]

Telefon
22 769 27 88

Komórka
660 101 000

Infolinia
-

Logowanie