Kategorie: / Nieruchomości / Usługi

Elandom - Nieruchomości Józefów - Developer Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elandom - Nieruchomości Józefów - Developer
5 / 5 2022-04-18

Sprawdzam i publikuję swoje opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że właściciel serwisu nie zmieni ich lub nawet ich nie usunie. Tutaj wszystkie moje komentarze są natychmiast widoczne, bez względu na ich ton, wielkość firmy lub biznesu. Wydaje się, że właściciele serwisu nie boją się krytyki, a to powoduje, że szanuję to miejsce.

5 / 5 2022-02-16

Na tym miejscu dzielą się opiniami zarówno o znanych producentach, jak i o lokalnych małych firmach z mojego miasta. Regularnie sprawdzam tutaj przed zakupem produktu z nowego miejsca i zawsze byłem zadowolony. Bardzo cieszę się, że istnieją takie portale.

5 / 5 2022-02-16

Na tej stronie zamieszczane są opinie o firmach, zarówno tych znanych producentach, jak i tych małych lokalnych przedsiębiorstwach z mojego miasta. Często tu zaglądam przed zakupem czegoś w nowym miejscu i jak dotąd nie zostałem zawiedziony. Bardzo się cieszę, że istnieją takie portale.

5 / 5 2021-08-13

Jesteśmy świadomi, że sprzedawcy oraz nasz rząd często składają wiele obietnic. Niestety, rzeczywistość bywa różna i rzadko jest tak optymistycznie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego uważam, że powstanie takich stron w internecie jest korzystne. Dobre i uczciwe firmy skupione na kliencie mają możliwość wypromowania się oraz dowiedzenia się, co można jeszcze udoskonalić, a niegodziwi przedsiębiorcy tracą kolejnych klientów. To naprawdę świetna praca!

5 / 5 2021-06-02

Moim zdaniem, każdemu należy się prawo do wyrażania opinii na temat produktów, usług i marek, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście, trudno jest zadowolić każdego klienta, ale gdy widzę, że ktoś wyłącznie wyraża negatywne opinie, zazwyczaj przestaję sobie tym zaprzątać głowę, ponieważ podejrzewam, że coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o Elandom - Nieruchomości Józefów - Developer

Elandom - Nieruchomości Józefów - Developer

Siedziba
Józefów

WWW
https://www.elandom.pl/

Email
[email protected]

Telefon
22 769 27 88

Komórka
660 101 000

Infolinia
-

Logowanie