Kategorie: / Hobby / Kultura i rozrywka / Odzież i Obuwie

Elante Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elante
5 / 5 2023-03-27

Według mnie każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Choć może się zdarzyć, że nie będziemy zgodni co do oceny, ale gdy zauważam, że jakiś sklep otrzymuje głównie negatywne opinie, to zdecydowanie unikam tam zamawiania, ponieważ na pewno są one oparte na czymś konkretnym.

5 / 5 2023-01-26

Przed dokonaniem zakupu zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników na portalu dotyczące sprzedającego i kupowanego produktu. Robię to od dłuższego czasu i nigdy nie miałem problemów. Polecam tę stronę tym, którzy nie chcą tracić czasu na późniejsze wymiany, reklamacje lub nieprzyjemne sytuacje ze sprzedawcami.

5 / 5 2022-06-21

Znane jest, że biznesmeni zwykle obiecują wiele tak jak politycy. W rzeczywistości jednak, rzeczy nie zawsze układają się tak idealnie jak w reklamach. Dlatego, według mnie warto osiągalne są strony internetowe, gdzie przyjazne firmy mogą się zareklamować i zdobyć wskazówki na temat ulepszenia swoich produktów, podczas gdy nieuczciwi biznesmeni tracą swoich klientów. To bezsprzecznie świetna inicjatywa!

5 / 5 2021-07-18

Jestem zadowolony/a z możliwości pomagania innym użytkownikom w dobieraniu odpowiednich produktów, wybieraniu optymalnych usług i znalezieniu zaufanego sklepu. Dużym plusem tego portalu jest to, że nie ma żadnych zmian w komentarzach. Moja opinia jest publikowana prawie natychmiastowo i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-02-05

W nowych butach mogłabym tańczyć i tańczyć, całe dnie!

Rzetelne opinie o Elante

Elante

Siedziba
Warszawa

WWW
https://elante.pl/

Email
[email protected]

Telefon
793 997 772

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie