Kategorie: / Komputery / RTV / AGD

Elapik.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elapik.pl
5 / 5 2022-06-25

Zanim kliknę ”potwierdzam i płacę”, rutynowo już zaglądam na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego sklepu online i wybranego wyrobu. Robię tak w sumie już od kilku miesięcy i nigdy nie dałem się nabrać. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, zwroty, reklamacje czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2022-03-30

W mojej ocenie każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jak widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma prawie same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-09-16

Opinie konsumentów o firmach i ich produktach lub usługach sprawdzałem w ostatnim czasie tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Aktualnie czytam je obligatoryjnie także tutaj. Nierzadko recenzje są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele dowiadujemy się o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że administratorzy portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-06-20

Nie tylko wystawiam tu opinie o produktach i usługach. Znacznie częściej je czytam. Dzięki wam już jakieś kilkanaście razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nierzetelnym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście rzetelną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Super, że jesteście.

Rzetelne opinie o Elapik.pl

Elapik.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://elapik.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie