Kategorie: / Komputery / RTV / AGD

Elapik.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elapik.pl
5 / 5 2022-06-25

Przed dokonaniem zakupu online, zawsze sprawdzam opinie innych klientów na temat sklepu i produktu. Robię to regularnie od kilku miesięcy i nigdy nie zostałem oszukany. Polecam tę praktykę każdemu, kto nie chce tracić czasu na późniejsze zwroty, reklamacje ani rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2022-03-30

Według mnie, każdy powinien mieć prawo do wyrażania swojego zdania na temat produktów, które kupuje, usług, które dla niego wykonano, oraz sklepów, z którymi miał do czynienia. Zdaję sobie też sprawę, że nie zawsze wszyscy będą zadowoleni, ale jeśli widzę, że dany sprzedawca lub dostawca usług ma przeważająco negatywne opinie, to nie decyduję się na współpracę, ponieważ wiem, że nie wszystkie opinie są niesłuszne.

5 / 5 2021-09-16

Ostatnio szukałem opinii klientów na temat firm i ich produktów lub usług. Przeglądałem głównie profile firm na Google i Facebooku, jednak teraz sprawdzam je również obligatoryjnie tutaj. Niekiedy zauważam, że recenzje są pisane pod wpływem emocji, przez co nie uzyskujemy konkretnych informacji na temat produktu. Jednak ważne jest, że jesteśmy pewni, iż administratorzy portalu nie cenzurują opinii.

5 / 5 2021-06-20

Nie tylko oceniam tutaj różne produkty i usługi, ale często też czytam opinie innych. Dzięki waszym recenzjom udało mi się wielokrotnie uniknąć nierzetelnych przedsiębiorców i zamiast tego wybrać wiarygodną firmę, z którą jestem klientem aż do dzisiaj. Jestem wdzięczny, że takie recenzje istnieją.

Rzetelne opinie o Elapik.pl

Elapik.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://elapik.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie