Kategorie: / Dom

elbingo.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o elbingo.pl
5 / 5 2022-09-27

Zanim naciśnę przycisk "kup teraz", regularnie odwiedzam tę stronę i sprawdzam opinie innych klientów na temat miejsca i produktu, które wybrałem. Robię to od kilku miesięcy i nigdy nie zostałem oszukany. Polecam taką weryfikację każdemu, kto nie chce tracić czasu ani energii na późniejsze problemy z wymianą, zwrotem, reklamacją lub rozmowami z sprzedawcą.

5 / 5 2021-05-30

Według mnie każdy powinien móc wyrazić swoją opinię na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje, jednakże jeśli zauważam, że pewna firma ma głównie negatywne opinie, to wstrzymuję się od zamówień, ponieważ na pewno nie wszystkie są nieuzasadnione.

5 / 5 2018-02-15

Sklep Elbingo.pl jest fantastyczny! Kupiłem gniazdka i włączniki firmy Ospel i zostały one dostarczone do mojego domu w mniej niż 24 godziny. Co więcej, mogłem zapłacić przy odbiorze. Z pewnością polecam ten sklep!

5 / 5 2018-02-15

Miejsce na zakupy jest w porządku. Kupiłem gniazdka i włączniki firmy Ospel do mojego domu, a sklep dostarczył je w mniej niż 24 godziny i mogłem zapłacić przy odbiorze! Dlatego gorąco polecam sklep internetowy Elbingo.pl.

0 / 5 2017-09-26

Elbingo.pl to doskonały sklep do zakupów. Bardzo łatwo nawiązać kontakt z klientem, a zamówienia są realizowane błyskawicznie. Ostatnio kupiłam lampki biurkowe i muszę przyznać, że przedmiot był całkowicie zgodny z opisem. Dopiero po dłuższym użytkowaniu będziemy w stanie ocenić ewentualnie producenta. ;-)

0 / 5 2017-09-26

Strona elbingo.pl jest godnym polecenia miejscem do zakupów. Zapewniają stały kontakt z klientem oraz szybką realizację zamówienia. Osobiście zakupiłam lampki biurkowe, które spełniły moje oczekiwania opisane na stronie. Dopiero po pewnym czasie użytkowania będziemy oceniać ewentualne aspekty producenta. Dodatkowo, w wiadomościach oznaczyłam uśmieszek, aby wyrazić żartobliwą tonację.

Rzetelne opinie o elbingo.pl

elbingo.pl

Siedziba
-

WWW
http://elbingo.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie