Kategorie: / Pozostałe

Electro-clim.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Electro-clim.com.pl
5 / 5 2022-10-07

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jednocześnie uważam, że ile ludzi, tyle zdań, ale gdy widzę, że jakaś rzecz ma niemal tylko niepochlebne opinie, to rezygnuję, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2022-05-08

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem przez ostatnie lata tylko w wizytówce Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są mało merytoryczne, więc niezbyt dużo mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-10-01

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je analizuję. Dzięki temu portalowi już kilka razy uniknąłem związania się umową z ogólnie niepolecanym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie sprawdzoną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Świetnie, że jesteście.

5 / 5 2021-06-24

Zanim nacisnę „złóż zamówienie”, rutynowo już wchodzę na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego serwisu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam robić podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

Rzetelne opinie o Electro-clim.com.pl

Electro-clim.com.pl

Siedziba
Szczecin

WWW
http://electro-clim.com.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie