Kategorie: / Handel / Usługi

Electrocontact Zbigniew Szulman Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Electrocontact Zbigniew Szulman
5 / 5 2022-08-31

Firmy często obiecują wiele, podobnie jak rząd, ale rzeczywistość nie zawsze pokrywa się z reklamą. Dlatego uważam, że powstanie serwisów internetowych, które promują rzetelnych sprzedawców i produkty dobrej jakości, a jednocześnie pokazują nieuczciwych sprzedawców, jest bardzo pozytywne. Dzięki temu, uczciwe firmy mają szansę na rozwój, a niesolidni tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2021-10-04

Na tej stronie znajdują się opinie dotyczące zarówno najpopularniejszych marek, jak i lokalnych przedsiębiorstw z mojego regionu. Zawsze tu zaglądam przed zakupem w sklepie, który nie jest mi znany, i do tej pory jeszcze się nie zawiodłam. Cieszę się, że istnieją takie miejsca, gdzie można znaleźć takie informacje.

5 / 5 2021-10-03

Jestem bardzo zadowolony/zadowolona z możliwości pomocy innym ludziom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu optymalnej usługi i znalezieniu rzetelnego dostawcy. Co warte podkreślenia, ten portal ma jedną ważną zaletę - nie ingeruje w treść opinii. Opinie są szybko publikowane na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-15

Oceniam i publikuję swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one usunięte przez administratora strony lub zredagowane tak, aby brzmiały łagodniej. Na tej platformie moje recenzje są widoczne od razu po opublikowaniu, niezależnie od ich tonu i tematu - mogą dotyczyć zarówno małej firmy, jak i wielkiego importer, a to świadczy o odwadze i szacunku, które doceniam.

Rzetelne opinie o Electrocontact Zbigniew Szulman

Electrocontact Zbigniew Szulman

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie