Kategorie: / Handel / Usługi

Electrocontact Zbigniew Szulman Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Electrocontact Zbigniew Szulman
5 / 5 2022-08-31

Oczywistym jest, że firmy, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w życiu bywa różnie - z pewnością nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w sieci tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę wypromować się i podnieść jakość produktów/usług, a niesolidni sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2021-10-04

Publikowane są tutaj opinie zarówno o największych markach, jak również o rodzinnych działalnościach z mojego regionu. Zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2021-10-03

Ogromnie cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym osobom w zakupie dopasowanego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego dostawcy. Sporym plusem tego portalu jest, moim zdaniem, brak ingerowania w treść opinii. Opinia zostaje bardzo szybko opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-15

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one ”ugrzecznione” czy wręcz usunięte przez moderatora strony. Na tej platformie wszelkie moje komentarze stają się widoczne dla czytających niemal od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy potężnego importera. Widać, że się nie boicie. I takie coś szanuję.

Rzetelne opinie o Electrocontact Zbigniew Szulman

Electrocontact Zbigniew Szulman

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie