Kategorie: / Komputery

Electrogeek.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Electrogeek.pl
5 / 5 2022-10-31

W tym miejscu można znaleźć recenzje dotyczące zarówno renomowanych producentów, jak i małych sklepów z mojej okolicy. Zawsze sprawdzam tutaj przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem zawiedziony. Bardzo doceniam powstawanie takich portali.

5 / 5 2022-10-31

Na tej stronie znajdziesz recenzje zarówno o renomowanych producentach, jak i o małych sklepach z mojej okolicy. Zawsze sprawdzam tutaj opinie przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem zawiedziony. Jestem wdzięczny, że istnieją takie portale.

5 / 5 2022-08-17

Włażę w teksty i wyrażam swoje zdanie, tylko jeśli wiem, że nie będą one poprawione albo całkowicie usunięte przez osoby zarządzające stroną. Tutaj na tym portalu wszelkie moje oceny są publikowane praktycznie od razu po napisaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małej firmy czy dużego importera. Wydaje się, że nie boisz się reakcji. To powoduje, że was szanuję.

5 / 5 2022-04-04

Oprócz napisania opinii dotyczącej sprzedających i ich oferty, często sprawdzam te opinie. Dzięki tej stronie udało mi się uniknąć kilku sytuacji, w których mogłem być nierzetelnie traktowany przez sprzedawcę. Zamiast tego, zdecydowałem się na firmę, która jest wiarygodna i z którą jestem stałym klientem. To świetnie, że taka strona istnieje.

5 / 5 2021-02-20

Do tej pory przeglądałem opinie klientów o firmach i ich produkcie jedynie za pomocą Google'a i na profili firmowych na Facebooku. Obecnie jednak obowiązkowo sprawdzam je też tutaj. Często zdarza się, że recenzje są mało rzeczowe, bardziej oparte na emocjach, co utrudnia pozyskanie dokładnej informacji na temat przedmiotu. Niemniej jednak, mamy pewność, że serwis nie manipuluje opiniami.

Rzetelne opinie o Electrogeek.pl

Electrogeek.pl

Siedziba
Bielsko-Biała

WWW
http://electrogeek.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie