Kategorie: / Komputery

Electrogeek.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Electrogeek.pl
5 / 5 2022-10-31

Są tu opinie zarówno o dobrze znanych producentach, jak i o małych sklepach z moich okolic. Jak tylko nie zapomnę, to tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Fajnie, że powstają takie portale.

5 / 5 2022-08-17

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one skorygowane czy wręcz wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie zostają opublikowane niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firemki, czy potężnego importera. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

5 / 5 2022-04-04

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedających i ich ofercie. Zapewne częściej je sprawdzam. Dzięki tej stronie już kilka razy udało mi się uniknąć związania się umową z nieszanującym klienta sprzedawcą. Za to wybrałem naprawdę sprawdzoną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Świetnie, że jesteście.

5 / 5 2021-02-20

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem wcześniej tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie zmieniają opinii.

Rzetelne opinie o Electrogeek.pl

Electrogeek.pl

Siedziba
Bielsko-Biała

WWW
http://electrogeek.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie