Kategorie:

electronic box Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o electronic box
5 / 5 2022-05-23

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sprzedawcach. Dużo częściej je czytam. Dzięki temu już z 4 razy uniknąłem współpracy z niewiarygodnym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście solidną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2022-04-19

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one przerobione czy nawet wykasowane przez właściciela portalu. Na tym portalu wszystkie moje opinie zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firemki, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-10-31

Znajdują się tu opinie zarówno o czołowych markach, jak i o rodzinnych biznesach z mojej miejscowości. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie miejsca.

5 / 5 2021-09-14

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem do tej pory tylko w wyszukiwarce Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

Rzetelne opinie o electronic box

electronic box

Siedziba
-

WWW
www.electronicbox.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie