Kategorie: / RTV / Telefony

Electronics.waw.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.44
opinie o Electronics.waw.pl
5 / 5 2019-03-02

Świetny kontakt, błyskawiczna dostawa, pełen profesjonalizm. Polecam!

1 / 5 2018-12-08

mija drugi tydzień od zamówienia. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem towaru. Dzień po dokonaniu zakupu otrzymałem od nich maila, że towar będzie dziś wysłany - wybrałem opcje z Paczkomatem. Do dnia dzisiejszego od paczkomatu nie otrzymałem ani maila jak i smsa z informacja nawet o nadaniu przesyłki. Od ponad tygodnia pisałem kilka mail, próbowałem się dodzwonić na 4 numery. (Albo nikt nie odbiera, albo poczta głosowa.) Krótko mówiąc - OSZUŚCI

5 / 5 2018-10-24

Wszystko ok. ceny świetne tylko czasami trzeba dłużej poczekać to już mój 2 zakup u was. ogólnie jest ok. dostałem gratis za czekanie :)

5 / 5 2018-03-02

Wszystko Ok. Polecam

2018-02-06

Wszystko ok. Dzięki za udaną transakcję, Pozdrawiam i serdecznie polecam ! :)

1 / 5 2017-12-14

Oszuści !!!! Po zamówieniu i przelewie zero kontaktu .

5 / 5 2017-11-29

Wszystko ok. Polecam sprzedawce. Xiaomi dron 4k świetny sprzęt!

5 / 5 2017-10-11

Wszystko ok. karta gwarancyjna do pobrania ze strony sklepu, fv dostałem na adres email. transakcja przebiegła pomyślnie dzięki za świetny telefon :)

2 / 5 2017-08-03

Nie Polecam. Kontakt przedsprzedażowy doskonały; dzwoniłem na telefon sklepu -jest odbierany, uzyskuje infomacje na bieżąco. Dnia 10.05.2017 wybrałem model Xiaomi, i płacę za niego z góry . Po złożeniu zamówienia, moje telefony i maile trafiają w pustkę. Realizacja zamówienia przedłuża się do 14 dni. Wykonałem kilkadziesiąt bezskutecznych połączeń telefonicznych i napisałem kilkanaście maili - bez odpowiedzi. Musze dzwonić z pożyczonego numeru telefonów, wtedy mam szanse na krótką rozmowę. Dzisiaj jest 28. dzień oczekiwania na zwrot zapłaconych do sklepu pieniędzy. Zamówiłem Xiaomi , który w opisie na stronie sklepu był reklamowany jako towar dostępny w 24h. Czekałem na przesyłkę 14 dni, niestety bez efektu. Dlatego złożyłem odstąpienie od umowy, i do dzisiaj czekam na zwrot pieniędzy. Od dnia złożenia zamówienia do dzisiaj uplynelo 28 dni, od odstąpienia od umowy do dzisiaj 14 dni i nie widać ani Xiaomi ani pieniedzy. Jeśli GBN Electronics nie prześle mi w ustawowym terminie zwrotu zapłaconych pieniędzy, będę musiał udać się na Policje.

2017-07-22

Wszystko ok. towar dotarł w ciągu 3 dni serdecznie polecam !

2 / 5 2017-05-10

Wysyłają telefony, których nie zamawiano. Przy zamówieniu telefonu Xiaomi Redmi 3 Pro PRIM warty 829zł (dwa osobne zamówienia po jednym telefonie na każdy), przysyłają kolejno: Xiaomi Redmi 3 Pro warty 749zł (80zł mniej!) i Xiaomi Redmi 3s warty 799zł (30zł mniej). Chamsko odpisują na wiadomości, bez przerwy powołują się na regulamin, z którym sami nie są zaznajomieni (przekierowują do punktu w regulaminie o nazwie, która nie istnieje). Nie odbierają telefonów, dodzwoniłem się w trzecim dniu. Tłumaczą się, że nie odbierają telefonów, lecz odpisują na maile, na które odpowiedzi także nie dostałem. Jedynym kontaktem jest OLX, gdzie w wiadomościach odnoszą się nieprofesjonalnie do klientów. Poziom sklepu jest poniżej krytyki. Fakturę do telefonu przesłaną mailowo dostaje się dopiero po upomnieniu i dopiero po kilku dniach, a obiecywaną kartę gwarancyjną każą sobie pobrać z internetu. Na plus, a właściwie na "neutralną ocenę", mogę ocenić jedynie zapakowanie, gdzie folia zajmowała 10x więcej miejsca niż sam telefon. Nigdy nie miałem do czynienia z gorszym sprzedawcą niż ten, podpisujący się jako "Daniel Electronics 24", a właścicielem sklepu jest Józef Brzeziński. Nie polecam, surowo odradzam jakichkolwiek transakcji z tym sklepem.

Rzetelne opinie o Electronics.waw.pl

Electronics.waw.pl

Siedziba
Halinów

WWW
http://electronics.waw.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie