Kategorie: / Pozostałe

Electroszymaszek.wellcommerce.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.00
opinie o Electroszymaszek.wellcommerce.pl
2019-03-03

Uważajcie na ten sklep- nie wysyłają towaru i nie zwracają pieniędzy, zwodząc problemami z systemem internetowym i bankiem.

1 / 5 2019-03-03

dnia 07,08,2013 brak mam kasy i sprzętu sklep fikcja brak kontaktu telefonicznego teraz odsyłają mnie do banku Alior po pieniądze.

1 / 5 2019-03-01

Witam jak wielu moich poprzedników ostrzegam przed kupnem czegokolwiek w tym "sklepie' wcześniej czy później wszystkie zakupy kocza się na Policji......

0 / 5 2019-02-14

Dokonałam zakupu telewizora w sklepie internetowym "Sklep Widmo" i opłaciłam go 20 września. Po upływie 2 tygodni zdecydowałam się jednak na odstąpienie od umowy i podpisałam stosowne dokumenty. Niestety, do tej pory nie otrzymałam żadnego zwrotu pieniędzy. Teraz zastanawiam się, czy ten sklep kiedykolwiek istniał i czy mieszkańcy Kamienia Pomorskiego mają z nim jakieś doświadczenia. Po tym zdarzeniu nie zamierzam już nigdy więcej kupować w sklepach internetowych.

0 / 5 2019-01-13

Trzy tygodnie temu przejęli moje pieniądze i nie otrzymałem ani paczki ani zwrotu pieniędzy. Na forach internetowych widzę, że jest wiele osób, którym przydarzyła się ta sama sytuacja. Nie powtarzajcie mojego błędu i nie wysyłajcie im żadnych pieniędzy!

0 / 5 2018-12-31

20 sierpnia zakupiłem telewizor marki Samsung, jednakże do dnia 3 września towar nie został dostarczony. Sklep odpowiadał na moje zapytania raz w tygodniu, jednak za każdym razem przekazywali mi niezwiązane z tematem filozoficzne zdania w ogólnikowym stylu. Dodatkowo, nie mogę skontaktować się z infolinią. Czy ktoś może mi podpowiedzieć, czy jest to sklep realny, czy może tylko istnieje wirtualnie?

0 / 5 2018-12-31

20 sierpnia kupiłem telewizor marki Samsung, ale do 3 września nie dostałem towaru. Zamiast odpowiedzi na moje pytania, otrzymuję co tydzień jakieś filozoficzne wypowiedzi, które nie mają związku z tematem (w ogólnym sensie). Dodatkowo, nie mogę skontaktować się z infolinią. Czy mógłby ktoś mi powiedzieć, czy to jest jakieś fikcyjne sklepowe działanie?

0 / 5 2018-11-19

Zostałem zawiedziony przez ten sklep, z którym zamówiłem lodówkę i konsolę 29 lipca. Spędziłem prawie miesiąc kłócąc się z nimi w e-mailach, próbując ustalić datę dostawy sprzętu. Ostatecznie zdecydowałem się odstąpić od umowy i czekałem na zwrot moich pieniędzy. Niestety, do dzisiaj nie otrzymałem zwrotu. Ta sytuacja skutecznie zniechęciła mnie do robienia zakupów przez Internet w tym sklepie.

1 / 5 2018-11-15

Nie otrzymałem zwrotu wpłaty za zamówioną lodówkę, mimo że odstąpiłem od umowy, zgodnie z deklaracją sprzedawcy. Dodatkowo, nie otrzymałem również odszkodowania i ustawowych odsetek, które miały zostać mi wypłacone. Z korespondencji wynika, że sprzedawca zapewniał o aktywnej współpracy z Prokuraturą.

0 / 5 2018-07-13

Sklep nie ma dostępnych produktów, opóźnia informowanie klienta o braku towarów, udziela nieuczciwych informacji na temat przekazania zamówionego towaru do realizacji - czego nie chce potwierdzić.

0 / 5 2018-07-13

W sklepie brakuje przedmiotów, które są oferowane, i zostawia klienta bez informacji o ich niedostępności, a także dostarcza fałszywe informacje dotyczące wysłania zamówionego towaru - czego nie chce potwierdzić.

0 / 5 2018-06-22

Dnia drugiego lipca zakupiłem telewizor. Na szczęście otrzymałem towar, ale nie dostałem faktury VAT. Jest już koniec października, a ja nie mam żadnego dokumentu potwierdzającego zakup tego produktu, co sprawia, że sytuacja przypomina kradzież.

0 / 5 2018-06-22

W październiku kupiłem telewizor za 200 zł. Na szczęście otrzymałem zakupiony produkt, ale nie dostałem faktury VAT. Teraz jest końcówka miesiąca, a ja nie posiadam żadnego dokumentu potwierdzającego tę transakcję (prawie jakbym ten telewizor przywłaszczył).

0 / 5 2018-06-16

Ten sklep, jeśli można go tak nazwać, jest całkowitą porażką. W dniu 21 sierpnia 2013 roku zapłaciłam za telewizor, jednak do chwili obecnej nie otrzymałam ani telewizora, ani zwrotu pieniędzy. Nie jestem w stanie skontaktować się z nimi telefonicznie, a jedynie otrzymuję automatyczne maile, które informują o jakichś nieokreślonych problemach technicznych. Na moje prośby o zwrot pieniędzy brak jakiejkolwiek odpowiedzi lub kontaktu z ich strony.

0 / 5 2018-01-30

W dniu 26 sierpnia złożyłam zamówienie na lodówkę. Po siedmiu dniach transakcja została anulowana, gdy zażądałam dostarczenia towaru lub zwrotu pieniędzy. Niestety, nie otrzymałam jeszcze żadnej sumy. Jestem pewna, że nie zostawię tego tak, jak jest!

0 / 5 2018-01-30

Zakupiłam lodówkę w dniu 26 sierpnia, jednak po upływie 7 dni transakcja została anulowana. Kiedy zwróciłam uwagę na brak towaru lub zwrot pieniędzy, niestety nie otrzymałam żadnej sumy. Na pewno nie zamierzam tak zostawić tej sytuacji i będę podjąć dalsze kroki.

2018-01-22

Pieniądze przelane a sprzętu i tak nie będzie!

0 / 5 2017-10-08

Zamówiłem telewizor o wartości 2500 złotych i niestety, do tej pory ani nie otrzymałem sprzętu, ani nie odzyskałem swoich pieniędzy. Jestem bardzo rozczarowany, że ktoś mógł tak wykorzystać uczciwych ludzi. Już nie mam nadziei na odzyskanie tych pieniędzy, mimo że dla mnie to duża suma, którą ciężko zarobiłem, aby umilić rodzinie trochę czasu.

1 / 5 2017-09-09

Telewizor marki Samsung, który został zamówiony i opłacony na początku sierpnia, nie został dostarczony do 9 września. Wydaje się, że będę musiał zgłosić to na policję, ponieważ bez ich pomocy nie odzyskam pieniędzy.

Rzetelne opinie o Electroszymaszek.wellcommerce.pl

Electroszymaszek.wellcommerce.pl

Siedziba
Kamień Pomorski

WWW
http://electroszymaszek.wellcommerce.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie