Kategorie: / RTV / Dom / Pozostałe

Elektro-hurt.com Opinie Klientów

średnia ocen: 4.12
opinie o Elektro-hurt.com
1 / 5 2020-09-25

Niestety, zgadzam się z negatywnymi ocenami. Nie polecam tego sklepu zdecydowanie. Po dokonaniu zamówienia nie otrzymałem potwierdzenia, że będzie ono realizowane. Tak jak opisali inni klienci, próby kontaktu telefonicznego były bezskuteczne. Po kilku godzinach udało mi się dodzwonić i otrzymać informację, że zamówiony towar będzie wysłany w najbliższy poniedziałek. Jednakże w piątek okazało się, że sklep nie posiada zamówionego towaru i dokonają zwrotu pieniędzy. To była strata czasu na zakupy w tym sklepie.

5 / 5 2020-09-25

Nieprzyjemnie, zgadzam się z negatywnymi opiniami! Bez wątpienia odradzam! Po uregulowaniu mojego zamówienia, nie otrzymałem potwierdzenia ze sklepu, że będzie zrealizowane. O opróżnienia skontaktowałem się przy użyciu telefonu, jednak żaden połączenie nie zostało podjęte przez kilka godzin. Ostatecznie pani odebrała połączenie i potwierdziła, że towar będzie wysłany w najbliższy poniedziałek. Niestety, w piątek, nie byli w stanie zapewnić mi zamówionego towaru, a próby kontaktu telefonicznego były bezowocne. Otrzymałem wiadomość e-mail, że nie posiedują danego towaru i dokonają zwrotu pieniędzy. Strata czasu na zakupy w tamtym sklepie.

5 / 5 2019-03-22

Wizyta w sklepie wydawała mi się udana - ceny były przystępne, a asortyment bogaty. Osobiście zetknąłem się tam z obsługą klienta o przeciętnej jakości. Kupiłem kilkadziesiąt LED-ów, jednak w ciągu roku musiałem zwrócić się do sklepu co najmniej pięć razy z reklamacją, ponieważ produkty notorycznie się przepalały. W końcu okazało się, że lepiej zainwestować w produkty dostępne w Castoramie lub innej sieciówce budowlanej. W takim przypadku z trudnością mogę polecić ten sklep.

5 / 5 2019-02-16

Jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Złożyłem zamówienie wczoraj, a dzisiaj otrzymałem paczkę w idealnym stanie, dokładnie tak, jak sobie wymarzyłem. Przeszłość opinii na temat produktu na ceneo nieco mnie niepokoiła, ale przyciągnęła mnie niska cena i nie zawiodłem się. Gorąco polecam.

5 / 5 2019-02-16

Jestem niezwykle zadowolony. Zamówiłem towar wczoraj, a dzisiaj już otrzymałem paczkę w idealnym stanie, dokładnie takiej jakiej oczekiwałem. Przeczytanie wcześniejszych recenzji na stronie Ceneo zdezorientowało mnie trochę, ale atrakcyjna cena przekonała mnie do zakupu i nie zostałem zawiedziony. Gorąco polecam.

2 / 5 2019-01-27

Ostrzegam przed zakupem w sklepie Elektro-Hurt, nie polecam go również. Zamówiłam żarówki LED, jednak tylko jedna z trzech działała poprawnie. Sklep zalecił mi odesłanie uszkodzonych. Przysłano kolejne dwie, ale również nie działały. Sprawdziłam je w stacjonarnym sklepie i tam też nie działały. Odesłałam je ponownie, ale sklep odmówił zwrotu kosztów przesyłki i żarówek. Straciłam 62,80 zł, jednak nie warto denerwować się z powodu tak niskiej kwoty. Sklep jest trudny do kontaktu, pracownik potrafi przerywać rozmowy i rzucać słuchawką. Sugeruję unikanie sklepu Elektro-Hurt, istnieje wiele innych sklepów w tej branży.

5 / 5 2019-01-11

Profesjonalna obsługa, transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo

0 / 5 2018-12-04

Zamówiłem 24 narzędzia przez internet i przysłano mi je w kartonie, który wyglądał na wcześniej używany jako śmietnik. Coś takiego by mnie nie zdziwiło, jednak okazało się, że karton nie był opróżniony przed wysłaniem, a w nim znalazłem dokumenty, niedopałki papierosów i starą kanapkę, oprócz zamówionych narzędzi. Do tego, zamiast 8 zaciskarek kabli, otrzymałem zupełnie inny model i musiałem je odesłać, ale nie dostałem zwrotu kosztów za przesyłkę zwrotną i cała transakcja trwała dłużej. To wszystko było dla mnie nowością.

5 / 5 2018-08-23

W sklepie jest ogromny wybór produktów, które są oferowane po atrakcyjnych cenach. Ja zakupiłem tam dwa przedmioty i jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru. Opłata za przesyłkę nie była za wysoka, a dostawa była szybka dzięki wysłaniu paczki pocztą.

5 / 5 2018-08-23

W tym sklepie jest dostępna ogromna ilość towarów po przyciągających cenach. Osobiście zakupiłem w nim dwa przedmioty i jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru. Koszt wysyłki nie jest zbyt wysoki, a dostawa przybyła do mnie szybko dzięki poczcie.

3 / 5 2018-08-11

W tym sklepie zamówiłem nasłoneczniony reflektor LED z czujnikiem ruchu firmy ONRO. Produkt, który otrzymałem, został dostarczony w już używanym, otwartym opakowaniu bez żadnej gwarancji i instrukcji obsługi. Zawierał on znamiona użytkowania oraz oliwioną obudowę pod reflektorem. Zażądałem finansowej rekompensaty za produkt, który został dostarczony wadliwie i niezgodny z opisem. W odpowiedzi na moją wiadomość e-mail, obiecano mi rekompensatę, ale dokładnie nie określono, jakiej formy ona będzie. Niestety, obietnica ta nie została dotrzymana. Jest to pierwszy przypadek, że kupuję coś w sklepie internetowym i otrzymałem używany produkt bez żadnej gwarancji. Co więcej, ten nasłoneczniony reflektor nie był tani. Bez wątpienia, nie polecam zakupów w tym sklepie. Obsługa klienta jest na bardzo niskim poziomie, a zapakowanie towarów do wysyłki jest wykonane przez amatorów. Z pewnością był to beznadziejny zakup.

2018-06-19

bardzo dobry sklep, robię zakupy od roku. sprzety bezawaryjne, konkurencyjne ceny i jako stały klient można liczyć na rabaty.

1 / 5 2018-04-20

Brak kontaktu, przesyłka niezgodna z zamówieniem.

0 / 5 2018-04-03

Mogę ci szczerze powiedzieć, że wcześniej korzystałem z usług konkurencji, jednak ich ostatnie działania były nieodpowiednie. Teraz jestem zdecydowany działać z elektro-hurt.com i powinienem już dawno zacząć zamawiać od nich. Ich ceny są konkurencyjne, a czas realizacji i jakość produktów są nawet lepsze. Stali się moim nowym ulubionym wyborem ;D

1 / 5 2018-03-11

Nabyłem lampę do swojego domu, jednak zauważyłem, że czujnik w niej nie funkcjonuje. Upłynęło aż 40 dni oczekiwania na wymianę, podczas których wielokrotnie kontaktowałem się z firmą za pomocą telefonów i e-maili. Niestety, odpowiedź, jaką otrzymałem, była niezadowalająca - oskarżono mnie o niewłaściwe zapoznanie się z regulaminem. Niestety, to świadczy jedynie o braku szacunku dla klientów.

1 / 5 2018-03-11

Nabyłem do swojego domu nową lampę, ale po zamontowaniu zauważyłem, że czujnik w niej nie działał. Upłynęło aż 40 dni, zanim udało mi się wymienić ją na sprawny egzemplarz, mimo wielu telefonów i maili. Do mojego zaskoczenia, otrzymałem odpowiedź od producenta, w której oskarżono mnie o niewłaściwe przeczytanie regulaminu. Wyraźnie widać, że mało im zależy na szacunku dla swoich klientów.

5 / 5 2018-02-11

Polecam Elektrohurt, jestem zadowolony z zamówionych produktów, wszytsko doszło na czas, kontakt z firmą bez zarzutów

5 / 5 2018-01-10

Wszystko jest w porządku! Gorąco polecam. Właściwie lepiej niż w porządku. Jestem zdumiony, że negatywne opinie dotyczą tego samego sklepu. W jednej z lamp led był wadliwy gwint, ale po moim zgłoszeniu (chcę podkreślić - zgłoszeniu, a nie żądaniu wymiany!) otrzymałem natychmiastowo dwie nowe lampy (nieszczęsny led był dostępny w dwupaku).

5 / 5 2017-12-22

wysyłka natychmiastowa zgodna z zamówieniem polecam.

5 / 5 2017-12-04

Dostawa była bardzo szybka, gdyż po przesłaniu przelewu w poniedziałek, we wtorek już otrzymałem zamówione towary. Wszystko było dokładnie zgodne z moim zamówieniem. Jedynie sposób pakowania, mianowicie umieszczenie żarówek LED w plastikowej kopercie, był nieco podejrzany. Jedno z opakowań zostało lekko zgniecione podczas transportu, jednak na szczęście zawartość nie ucierpiała. Jest to mój drugi zakup w tym sklepie i z całego serca go polecam.

Rzetelne opinie o Elektro-hurt.com

Elektro-hurt.com

Siedziba
Radwanice

WWW
http://elektro-hurt.com

Email
[email protected]

Telefon
71-311-71-75

Komórka
519-121-098

Infolinia
723-370-976

Logowanie