Kategorie: / Dom

Elektro-hurt.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elektro-hurt.pl
5 / 5 2022-08-12

Oceniam i wyrażam swoją opinię tylko wtedy, kiedy jestem pewny, że nie zostanie ona zmieniona lub usunięta przez moderatora strony. Na tej platformie moje wypowiedzi są widoczne dla czytelników prawie od razu po opublikowaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych lub dużych firm. Doceniam, że nie boją się Państwo pokazywać swojego zdania - to dla mnie ważne.

5 / 5 2022-04-14

Firmy tak samo jak politycy skłonni są do składania obietnic, ale w rzeczywistości zdarza się różnie - sytuacja nie jest tak idealna jak przedstawiana w reklamach. Dlatego pozytywnie oceniam powstawanie w sieci miejsc, gdzie można znaleźć informacje o uczciwych firmach interesujących się lepszą obsługą klienta, a oszukańców pozbawiających sobie kolejnych klientów. To korzystne dla branży!

5 / 5 2022-01-05

Uważam, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat produktów, usług i firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście, nie musimy być zgodni, ale jeśli zauważam, że dany sklep ma głównie negatywne opinie, to rezygnuję, bo na pewno nie wszystkie są niezasadne.

5 / 5 2020-12-04

Jestem zadowolony, że mogę wspomagać innych ludzi w wyborze produktu, zamawianiu usługi dostosowanej do ich potrzeb oraz w znalezieniu rzeczywiście zaufanego sprzedawcy. Największym walorem tego miejsca, według mnie, jest brak moderacji komentarzy. Opinie są natychmiastowe i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Elektro-hurt.pl

Elektro-hurt.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.elektro-hurt.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie