Kategorie: / Dom

Elektro-hurt.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elektro-hurt.pl
5 / 5 2022-08-12

Analizuję i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ”złagodzone” czy wręcz usunięte przez moderatora portalu. Na tej platformie wszelkie moje wypowiedzi stają się widoczne dla czytających niemal od razu po wysłaniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firmy, czy dużej spółki kapitałowej. Widać, że się nie boicie. I takie coś szanuję.

5 / 5 2022-04-14

Oczywistym jest, że firmy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie miejsca. Rzetelne, troszczące się o klienta firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a nieuczciwi sprzedający tracą kolejnych klientów. Dzięki!

5 / 5 2022-01-05

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub firm, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Jasne, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale jak widzę, że jakiś sklep ma prawie tylko negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ na bank nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2020-12-04

Cieszy mnie, że mogę pomóc innym ludziom w wyborze spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

Rzetelne opinie o Elektro-hurt.pl

Elektro-hurt.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.elektro-hurt.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie