Kategorie: / Ogród / Dom

Elektro-met.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elektro-met.pl
5 / 5 2022-03-09

Ostatnio skonsultowałem się z opiniami klientów na temat firm oraz ich produktów lub usług, głównie przeglądając profile firm w Google i mediach społecznościowych. Obecnie zobowiązuję się także regularnie odwiedzać to miejsce. Często recenzje są bardzo emocjonalne, co niewiele nam mówi o samym produkcie. Jednak dzięki temu mam pewność, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-09-25

Cieszę się, że mogę pomagać innym klientom w znalezieniu wysokiej jakości produktu, zamówieniu niezbędnej usługi oraz w znalezieniu rzetelnego wykonawcy. Dużym atutem tego serwisu dla mnie jest brak ingerencji w opinie. Opinia jest natychmiast publikowana na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-05-24

Sporządzam analizy oraz formułuję oceny tylko wtedy, gdy jestem absolutnie pewny, że nie zostaną one zatuszowane lub nawet usunięte przez moderatora platformy. Na tej stronie każda moja wypowiedź staje się widoczna prawie natychmiast po jej wysłaniu, bez znaczenia czy jest pozytywna czy negatywna, odnosi się do biznesu rodzinnej firmy czy lidera rynkowego. Widać, że nie macie strachu. Cieszę się z tego i szanuję Was za to.

5 / 5 2021-03-15

Nie tylko przedstawiam tutaj opinie na temat różnych produktów i usług, ale regularnie je analizuję. To miejsce pomogło mi wielokrotnie uniknąć współpracy z dostawcą usług, który nie dba o klienta. Dzięki temu mogłem wybrać rzetelną firmę, z którą jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem bardzo wdzięczny, że jesteście dostępni.

Rzetelne opinie o Elektro-met.pl

Elektro-met.pl

Siedziba
Rzeszów

WWW
http://elektro-met.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie