Kategorie: / Ogród / Dom

Elektro-met.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elektro-met.pl
5 / 5 2022-03-09

Opinie konsumentów o firmach i ich produktach lub usługach sprawdzałem w ostatnim czasie tylko w profilu firmy w Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Nierzadko recenzje są pełne emocje, więc niewiele dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-09-25

Miło, że jestem w stanie pomóc innym klientom w znalezieniu jakościowego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania wykonawcy. Wielkim plusem tego serwisu jest, jak dla mnie, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-05-24

Analizuję i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one ”ugrzecznione” czy wręcz usunięte przez moderatora witryny. Na tej stronie wszelkie moje wypowiedzi są widoczne niemal od razu po wysłaniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą rodzinnej firmy, czy rynkowego lidera. Widać, że się nie boicie. I za to Was szanuję.

5 / 5 2021-03-15

Nie tylko zamieszczam tu opinie o produktach i usługach. Na pewno częściej je analizuję. Dzięki temu miejscu już wiele razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z antykonsumenckim dostawcą. Za to wybrałem faktycznie rzetelną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Super, że jesteście.

Rzetelne opinie o Elektro-met.pl

Elektro-met.pl

Siedziba
Rzeszów

WWW
http://elektro-met.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie