Kategorie: / Budownictwo / Usługi

ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW Karol Niziołek Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW Karol Niziołek
5 / 5 2023-04-12

Jestem radosny, że mogę wspomagać innych ludzi w znalezieniu i nabywaniu produktów, które spełniają ich oczekiwania, wybieraniu optymalnych usług oraz odnajdywaniu wiarygodnych sprzedawców. Największym atutem tej platformy, według mnie, jest to, że opinie nie są moderowane. Komentarze są od razu publikowane na stronie i moderatorzy nie wprowadzają w nich żadnych zmian.

5 / 5 2022-12-15

Przed dokonaniem płatności, zawsze sprawdzam opinie innych klientów na stronie wybranego produktu lub miejsca. Od kilku miesięcy stosuję taką metodę i nigdy nie zostałem oszukany. Zalecam wszystkim, którzy nie mają czasu i nerwów na reklamacje, wymiany lub rozmowy ze sprzedawcą.

5 / 5 2022-09-19

Najlepsza firma elektryczna w Krakowie!

5 / 5 2022-05-30

Według mnie każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat produktów, usług i sprzedających, z którymi miał do czynienia. Nie można jednak zadowolić wszystkich, ale jeśli widzę, że dana platforma handlowa posiada głównie negatywne opinie, zdecydowanie nie zamawiam, ponieważ prawdopodobnie nie wszystkie są nieuzasadnione.

5 / 5 2022-02-14

Sprawdzam i wydaję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione ani ukryte przez administratora platformy. Tutaj moje oceny są publikowane prawie natychmiast po wystawieniu, bez względu na to, czy są one pozytywne czy negatywne i czy dotyczą małej lokalnej marki czy dużej korporacji. Widać, że nie boisz się. I to szanuję.

Rzetelne opinie o ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW Karol Niziołek

ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW Karol Niziołek

Siedziba
Kraków

WWW
https://www.instalacjeelektrycznekrakow.pl/

Email
[email protected]

Telefon
663 876 444

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie