Kategorie: / Transport i logistyka / Usługi

elektron-trans.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o elektron-trans.pl
5 / 5 2022-10-10

Przed kupnem czegoś na stronie internetowej, zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników o wybranej usłudze lub produkcie. Od kilku tygodni postępuję w ten sposób i nie popełniłem jeszcze żadnego błędu. Sugeruję zastosować takie rozwiązanie każdemu, kto nie ma czasu i cierpliwości na rozwiązywanie problemów związanych z wymianą, odstąpieniem od umowy, zgłaszaniem reklamacji czy prowadzeniem sporów ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-09-25

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym klientom dokonywać wyboru odpowiedniego towaru, skorzystać z personalizowanych usług i znaleźć zaufany sklep. Dużym plusem tego miejsca jest to, że moim zdaniem nie manipuluje się komentarzami. Opinie są niemal natychmiast publikowane na platformie i administrowanie nimi nie obejmuje żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-09-09

Przed kliknięciem przycisku "potwierdzam zakup", zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu i produktu, który zamierzam kupić. Praktykuję to od kilku tygodni i nigdy jeszcze mi się nie pomyliło. Sugeruję takie postępowanie każdemu, kto nie chce tracić czasu ani energii na ewentualne wymiany, wycofywanie się z umowy, reklamacje czy kłótnie z sprzedawcą.

5 / 5 2021-05-22

Jestem bardzo zadowolony, że mogę pomagać innym kupującym w wyborze produktów, zamawianiu spersonalizowanych usług i wyszukiwaniu godnego zaufania sklepu. Dużym atutem tego miejsca jest to, że komentarze nie są zmieniane. Moja opinia jest praktycznie natychmiastowo publikowana na serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

2017-04-15

Niedrogo, prędko i zawodowo. Przewóz firmy Elektron Group, która posiada swoją siedzibę w mieście Gdańsk już od 80 zł, przeprowadzki od 110 zł.

Rzetelne opinie o elektron-trans.pl

elektron-trans.pl

Siedziba
Gdańsk

WWW
http://elektron-trans.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie