Kategorie: / Budownictwo / Serwis

ELEKTRONARZĘDZIA SERWIS FRANKOWSKI Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ELEKTRONARZĘDZIA SERWIS FRANKOWSKI
5 / 5 2022-05-13

sklep z narzędziami

Nieźle zaopatrzony sklep

5 / 5 2022-01-04

Nie tylko publikuję tutaj moje opinie na temat różnych firm i marek. Bardziej skupiam się na analizowaniu ich. Dzięki waszej pomocy udało mi się już sześciokrotnie uniknąć podpisania umowy z oszustwem sprzedawcy. Zamiast tego wybrałem solidną firmę, której jestem oddanym klientem do dzisiaj. Bez wątpienia nie tylko ja jestem wdzięczny, że jesteście tutaj.

5 / 5 2021-07-27

Cieszę się, że mogę pomóc innym ludziom w wyborze towarów, zamówieniu dostosowanej do ich oczekiwań usługi i w znalezieniu zaufanego sprzedającego. Moim zdaniem największym plusem tego miejsca jest brak moderowania komentarzy. Opinie są publikowane natychmiastowo na stronie, a zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-13

Do tej pory czytałem opinie klientów o firmach i ich produktach lub usługach tylko na stronach Google i w mediach społecznościowych. Jednak teraz koniecznie sprawdzam również tutaj. Często komentarze są bardzo emocjonalne, co nie daje zbyt dużo informacji o samym produkcie. Ale dzięki temu mam pewność, że moderatorzy tego miejsca nie cenzurują treści.

5 / 5 2021-05-04

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie jedynie wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną zmienione lub usunięte przez moderatora na tej stronie. Tutaj moje komentarze są publikowane niemal natychmiast po wysłaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, odnoszą się do małej firmy czy dużej korporacji. Widać, że nie boisz się konfrontacji. Właśnie za to Cię szanuję.

Rzetelne opinie o ELEKTRONARZĘDZIA SERWIS FRANKOWSKI

ELEKTRONARZĘDZIA SERWIS FRANKOWSKI

Siedziba
Gniezno

WWW
https://frankowski-narzedzia.pl/

Email
[email protected]

Telefon
61 425 62 16

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie