Kategorie: / Dom

Elektropolska.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elektropolska.pl
5 / 5 2022-10-09

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ”złagodzone” czy nawet ukryte przez administratora portalu. Na tej platformie wszystkie moje oceny stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro marki, czy rynkowego lidera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

5 / 5 2022-08-10

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem do niedawna tylko w profilu firmy w Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-10-19

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o firmach. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu serwisowi już z 4 razy uniknąłem podpisania umowy z niesolidnym dostawcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście uczciwą markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Fajnie, że jesteście.

5 / 5 2020-12-10

Nie tylko wystawiam tu opinie o produktach i usługach. Chyba jeszcze częściej je czytam. Dzięki wam już parę razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nierzetelnym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście rzetelną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Super, że jesteście.

Rzetelne opinie o Elektropolska.pl

Elektropolska.pl

Siedziba
Poznań

WWW
http://elektropolska.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie