Kategorie: / Budownictwo / Dom i ogród / Usługi

ElektroSap Krzysztof Sapała Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ElektroSap Krzysztof Sapała
5 / 5 2022-05-24

Cieszę się, że jestem w stanie pomóc innym konsumentom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym plusem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-03-25

Są tutaj opinie zarówno o dużych markach, jak również o rodzinnych sklepach z moich okolic. Obligatoryjnie tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Fajnie, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2021-06-21

Zanim nacisnę „złóż zamówienie”, obowiązkowo wchodzę na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2021-03-23

Zanim nacisnę ”kupuję”, obowiązkowo wchodzę na tą stronę i zgłębiam recenzje innych osób na temat wybranego sklepu i zamawianego przedmiotu. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

Rzetelne opinie o ElektroSap Krzysztof Sapała

ElektroSap Krzysztof Sapała

Siedziba
Bełżyce

WWW
http://www.elektrosap.pl

Email
[email protected]

Telefon
667358101

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie