Kategorie: / Dom

Elektryczna.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elektryczna.com.pl
5 / 5 2022-03-18

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem do tej pory tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2021-11-21

Znajdują się tu opinie zarówno o czołowych firmach, jak i o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2021-06-22

Analizuję i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one poddane korekcie czy wręcz wykasowane przez właściciela portalu. Na tej platformie wszelkie moje wypowiedzi publikowane są niemal od razu po napisaniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firemki, czy jakiegoś imperium. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2021-01-29

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o firmach i markach. Z pewnością częściej je analizuję. Dzięki temu serwisowi już trzy razy uniknąłem zawarcia kontraktu z niesolidnym sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie zaufaną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Idealnie, że jesteście.

Rzetelne opinie o Elektryczna.com.pl

Elektryczna.com.pl

Siedziba
Przasnysz

WWW
http://www.elektryczna.com.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie