Kategorie: / Książki

Elemental.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elemental.pl
5 / 5 2022-02-26

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już z 10 razy udało mi się uniknąć związania się umową z ogólnie niepolecanym dostawcą. Za to wybrałem naprawdę sprawdzoną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Świetnie, że jesteście.

5 / 5 2021-08-12

Zamieszczane są tu opinie zarówno o dużych sieciach, jak i o nowo powstałych firemkach z mojej wioski. Obligatoryjnie tu zaglądam przed zakupem jakiegoś artykułu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Bardzo dobrze, że powstają takie strony.

5 / 5 2021-07-21

Analizuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one ”złagodzone” czy nawet ukryte przez administratora witryny. Tutaj wszystkie moje wypowiedzi zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej marki, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-07-01

Zanim nacisnę „złóż zamówienie”, najpierw wchodzę tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o Elemental.pl

Elemental.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.elemental.pl

Email
[email protected]

Telefon
22 678 01 98

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie