Kategorie: / Książki

Elemental.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elemental.pl
5 / 5 2022-02-26

Nie tylko zamieszczam opinie na temat sprzedających i ich ofert. Również regularnie je sprawdzam, co pozwoliło mi już wielokrotnie uniknąć podpisywania umowy z niepoleceniem dostawcą. Zamiast tego, zdecydowałem się na firmę, która jest niezawodna i jestem jej wiernym klientem przez cały czas. Jestem bardzo zadowolony, że istniejecie.

5 / 5 2021-08-12

Tutaj można znaleźć opinie zarówno o dużych sieciach, jak i o nowo otwartych firmach z mojego miasta. Zawsze zaglądam tutaj przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem rozczarowany. To świetne, że takie strony powstają.

5 / 5 2021-08-12

Tu na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o dużych sieciach, jak i o nowo powstałych firmach z mojej wioski. Zawsze sprawdzam tutaj przed zakupem czegoś w nowym miejscu i dotychczas nie zostałem rozczarowany. Cieszę się, że istnieją takie strony.

5 / 5 2021-07-21

Analizuję i piszę opinie dopiero wtedy, gdy jestem całkowicie pewien, że nie zostaną one zmienione lub ukryte przez administratora strony. Tutaj moje opinie są dodawane prawie natychmiast po napisaniu, bez znaczenia, czy są pozytywne, krytyczne, dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Wyraźnie nie poddajecie się naciskom, co bardzo mnie cieszy i szanuję to.

5 / 5 2021-07-01

Przed złożeniem zamówienia sprawdzam opinie innych użytkowników o sklepie i produktach, które mnie interesują. Praktykuję to od kilku tygodni i dzięki temu unikam nieprzyjemnych sytuacji. Polecam tę platformę osobom, które nie chcą marnować czasu ani stresować się koniecznością zwrotów, reklamacji czy konfliktów z sprzedawcami.

Rzetelne opinie o Elemental.pl

Elemental.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.elemental.pl

Email
[email protected]

Telefon
22 678 01 98

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie