Kategorie: / Dom i ogród

Elevatio.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elevatio.pl
5 / 5 2022-10-11

Na tej stronie można przeczytać opinie o zarówno międzynarodowych sieciach, jak i nowych sklepikach z mojego miasta. Zawsze tu zaglądam przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem zawiedziony. Jestem zadowolony, że powstają takie strony.

5 / 5 2021-12-26

Ja publikuję opinie i oceny jedynie gdy mam pewność, że nie zostaną one poddane kontroli lub usunięte przez moderatorów platformy. Na tej stronie umieszczam swoje recenzje niemalże natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małej firmy czy lidera na rynku. Widocznie nie upokarzacie się. A ja to bardzo podziwiam.

5 / 5 2021-05-07

Tutaj możemy znaleźć recenzje zarówno o dużych firmach międzynarodowych, jak i o lokalnych sklepach z mojej okolicy. Praktycznie zawsze sprawdzam te opinie zanim zrobię zakupy w nieznanym mi jeszcze sklepie i do tej pory nie zostałam rozczarowana. Bardzo cieszę się, że istnieją takie strony internetowe.

5 / 5 2021-01-17

Sprawdzam i publikuję opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmienione lub ukryte przez administratora strony. Tutaj wszystkie moje oceny są widoczne od razu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą lokalnej firmy czy ogromnego korporacji. Wyraźnie nie poddajesz się zastraszeniu, za co cenię cię bardzo.

Rzetelne opinie o Elevatio.pl

Elevatio.pl

Siedziba
Katowice

WWW
http://elevatio.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie