Kategorie: / Dom i ogród

Elevatio.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elevatio.pl
5 / 5 2022-10-11

Można znaleźć tu opinie zarówno o międzynarodowych sieciach, jak i o nowo powstałych sklepikach z mojego miasta. Obowiązkowo tu zaglądam przed zakupem jakiegoś artykułu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Cieszę się, że powstają takie strony.

5 / 5 2021-12-26

Weryfikuję i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one poddane cenzurze czy nawet usunięte przez moderatora platformy. Na tej stronie wszystkie moje oceny zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po wysłaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firmy, czy lidera na rynku. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-05-07

Są tutaj opinie zarówno o globalnych producentach, jak również o małych sklepach z moich okolic. Niemal zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Fajnie, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2021-01-17

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one ”złagodzone” czy nawet ukryte przez administratora platformy. Na tym portalu wszystkie moje oceny pojawiają się praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej marki, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

Rzetelne opinie o Elevatio.pl

Elevatio.pl

Siedziba
Katowice

WWW
http://elevatio.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie