Kategorie: / Pozostałe

Elfik.sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elfik.sklep.pl
5 / 5 2022-08-16

Nie tylko umieszczam tutaj moje opinie na temat sklepów i osób świadczących usługi. Zdecydowanie częściej je sprawdzam. Dzięki tej stronie już pięć razy udało mi się uniknąć kontaktu z nieuczciwym sprzedawcą, który próbował mnie naciągnąć. Zamiast tego, odnalazłem markę, na którą mogę naprawdę polegać i która zyskała moje zaufanie. Cieszę się, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-06-27

Jestem radosny z możliwości, jaką mam, aby służyć innym klientom w znalezieniu odpowiedniego produktu, wybraniu optymalnej usługi lub znalezieniu rzetelnego przedsiębiorcy. Z mojego punktu widzenia, ogromnym plusem tego portalu jest brak moderacji komentarzy. Opinie są publikowane na stronie w krótkim czasie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-03-05

Wszyscy wiemy, że handlowcy często obiecują wiele rzeczy, podobnie jak politycy. Niestety, w rzeczywistości nie zawsze jest tak pięknie, jak się zapowiada w reklamach. Dlatego w Internecie istnieją miejsca, które są korzystne dla konsumentów. Wspierają one przyjazne marki, a jednocześnie odsłaniają nieuczciwe zachowanie sprzedawców, którzy tracą klientów i pozycję na rynku. Wielkie dzięki im za to!

5 / 5 2021-06-19

Sprawdzam i wydaję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one zmienione lub ukryte przez administratora platformy. Tutaj wszystkie moje oceny są widoczne prawie natychmiast po ich wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą lokalnej marki czy dużej korporacji. Widać, że nie boisz się konsekwencji. Dlatego też doceniam to miejsce.

Rzetelne opinie o Elfik.sklep.pl

Elfik.sklep.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.elfik.sklep.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie