Kategorie: / Pozostałe

Elfik.sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elfik.sklep.pl
5 / 5 2022-08-16

Nie tylko piszę tutaj opinie o sklepach i wykonawcach usług. Znacznie częściej je sprawdzam. Dzięki temu miejscu już z 5 razy uniknąłem wejścia w relację z antykonsumenckim sprzedającym. Zamiast tego znalazłem naprawdę godną zaufania markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Ekstra, że jesteście.

5 / 5 2022-06-27

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w zakupie odpowiedniego towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym atutem tego portalu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji komentarzy. Opinia zostaje w krótkim czasie zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-03-05

Doskonale wiemy, że sprzedawcy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach reklamowych. Dlatego bardzo dobrze, że w Internecie funkcjonują takie miejsca. Przyjazne, dbające o konsumenta marki mają szansę zareklamować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a nieuczciwi sprzedawcy tracą pozycję i klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-06-19

Weryfikuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one ”ugrzecznione” czy wręcz ukryte przez administratora platformy. Tutaj wszelkie moje oceny widać niemal od razu po wystawieniu, nieważne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą lokalnej marki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I dlatego tak to miejsce szanuję.

Rzetelne opinie o Elfik.sklep.pl

Elfik.sklep.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.elfik.sklep.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie