Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

ELIDA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ELIDA
5 / 5 2022-12-18

Nauczyłem się, że każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług lub dostawców, z którymi miał kontakt. Jednak uważam, że istnieje wiele różnych punktów widzenia. Jeśli jednak zauważam, że pewna rzecz jest prawie wyłącznie krytykowana, kontynuuję poszukiwania, ponieważ jestem pewien, że coś jest nie tak.

5 / 5 2022-02-12

Nie tylko wyrażam moje opinie na temat firm tutaj, ale również regularnie je sprawdzam. Dzięki serwisowi ten kilka razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niegodnym zaufania dostawcą. W zamian, zdecydowałem się na firmę o doskonałej reputacji, która jest moim wiernym klientem już od dłuższego czasu. Bardzo się cieszę, że istniejecie.

5 / 5 2022-01-02

Gotują wspaniale

5 / 5 2021-06-15

Weryfikuję i udostępniam swoją opinię jedynie wtedy, gdy mam absolutną pewność, że nie zostanie ona zmodyfikowana dla korzyści firmy lub usunięta przez administratora strony. Wszystkie moje oceny są publikowane niemal natychmiast po napisaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne i dotyczą małych firm lub dużych korporacji. Doceniam Waszą odwagę i szanuję to.

5 / 5 2021-05-16

Ostatnio zaczęłem sprawdzać recenzje użytkowników na różnych stronach internetowych dotyczących przedsiębiorstw oraz ich produktów lub usług. W przeszłości ograniczałem się do przeglądania opinii tylko na profilach firm w Google i na Facebooku. Teraz jednak zawsze sprawdzam również te opinie tutaj. Niestety, zauważyłem, że często recenzje są bardzo ogólne i nie dają nam wiele informacji na temat samego produktu. Jednak przynajmniej możemy mieć pewność, że administratorzy strony nie dokonują cenzury i wszystkie opinie są publikowane.

Rzetelne opinie o ELIDA

ELIDA

Siedziba
Kutno

WWW
https://elidakutno.pl/

Email
[email protected]

Telefon
24 254 97 39

Komórka
501 225 702

Infolinia
-

Logowanie