Kategorie: / Komputery

Elikatesy.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elikatesy.pl
5 / 5 2018-12-29

Polecam sklep, bardzo miły i dobry kontakt ,szybka realizacja zamówienia no i tanio;)

5 / 5 2018-12-28

To jest naprawdę miły sklep. Zawsze otrzymywałem odpowiedzi na moje pytania za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz pełne informacje na temat sprzętu i zamówienia. Cena była zdecydowanie najniższa, a wysyłka odbywała się natychmiastowo. Gorąco polecam ten sklep, zwłaszcza ze względu na uprzejmą obsługę.

5 / 5 2018-12-28

Ten sklep jest wyjątkowo przyjemny. Zawsze otrzymuję szybką odpowiedź na moje pytania przesyłane mailem, a także pełne informacje dotyczące sprzętu i zamówienia. Cena jest zdecydowanie najniższa, a wysyłka odbywa się natychmiastowo. Szczególnie polecam ten sklep ze względu na jego kulturalną obsługę.

5 / 5 2018-10-20

W sklepie zakupiłem router, 2 monitory, głośniki, pamięć RAM, aparat cyfrowy oraz kilka innych drobiazgów. Obsługa była bardzo dobra, ale nie chciałem wystawić im maksymalnej oceny, aby nie wydawało się, że za bardzo ich pochlebiam ;) Jednorazowo musiałem trochę dłużej poczekać na towar, ponieważ hurtownia, z której go brali, spóźniła się z dostawą. Poza tym wszystkie dostawy były terminowe. Gorąco polecam.

5 / 5 2018-08-22

Wszystko w jak najlepszym porządku. czas realizacji ok, kontakt bardzo dobry. polecamy, kupiliśmy w tym sklepie dwa serwery

5 / 5 2018-07-14

Sprawna obsługa, kupiłem laptop bardzo fajnie działa, system dobrze współpracuje po 10 miesiącach żadnych oznak zużycia. Polecam sklep.

5 / 5 2018-05-14

Komunikacja telefoniczna bardzo sprawnie się odbywała, obsługa była miła, udzielili mi dobrych porad i przedstawili naprawdę atrakcyjną ofertę. Cały proces załatwiania spraw przebiegał szybko i sprawnie, paczka została odpowiednio zabezpieczona, a cała transakcja została dokonana za pośrednictwem telefonu. To sklep, na który można polegać.

5 / 5 2018-05-14

Komunikacja telefoniczna była bardzo dobra, obsługa była przyjemna, doradzili mi odpowiednio oraz przedstawili ofertę, która była naprawdę konkurencyjna. Cały proces był przeprowadzony szybko i sprawnie, a paczka została solidnie zapakowana. Cała transakcja została załatwiona przez telefon. Sklep ten zasługuje na zaufanie.

5 / 5 2018-05-11

DobRa obsluga, wiedza co polecic - polecili mi della latitude w niskiej cenie i jest OK.

0 / 5 2017-10-20

W zakładzie handlowym tego typu niezwykle trudno jest dokonać jakiejkolwiek transakcji, ponieważ pracownicy nie potrafią nawet zaoferować prostego zestawienia laptopa zgodnie z naszymi preferencjami (choć twierdzą, że taką opcję posiadają). Udzielają nam informacji na temat terminów, ale ciągle je przekładają i nie dotrzymują obietnic. Być może ktoś ma większe szczęście, ale radzę zachować ostrożność.

5 / 5 2017-05-20

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam wszystkim kupującym.

5 / 5 2017-05-06

Zamierzałem tylko zakupić monitor, a skończyło się na tym, że wyszedłem z dwoma serwerami marki DELL. Obsługa była w porządku, sprzęt oczywiście również, a jeśli chodzi o rzetelność, to nie mam zastrzeżeń. Jednak ich cierpliwość wobec klienta jest godna pozazdroszczenia.

Rzetelne opinie o Elikatesy.pl

Elikatesy.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie