Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo

ELIPSA Dom Wydawniczy Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ELIPSA Dom Wydawniczy
5 / 5 2023-03-17

Sprawdzam i wyrażam swoją opinię dopiero wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostanie zmodyfikowana lub ukryta przez administratora serwisu. Tutaj wszystkie moje oceny są praktycznie natychmiast publikowane, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Widać, że nie macie obaw, i to cenię.

5 / 5 2022-05-24

Na tej stronie można znaleźć opinie o zarówno dużych firmach, jak i małych przedsiębiorstwach z mojego miasteczka. Zawsze tu zaglądam przed złożeniem zamówienia w sklepie, którym wcześniej nie miałam doświadczenia i dotąd nie było to dla mnie rozczarowujące. To świetne, że istnieją takie serwisy.

5 / 5 2021-10-02

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu spersonalizowanej usługi lub znalezieniu zaufanego sprzedawcy. Coś, co uważam za ogromny plus tego miejsca, to brak ingerencji w opinie. Opinia jest publikowana od razu na stronie i zarządzający nie modyfikują jej w żaden sposób.

5 / 5 2021-08-27

Recenzuję tylko wtedy, gdy znam pewność, że moją opinię pozostawi się bez zmian czy usunięcia przez moderatora strony. Tutaj, moje wypowiedzi są widoczne zaraz po wysłaniu, nie ważne czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą rodzinnego biznesu czy też wielkiej firmy. To miejsce zasługuje na szacunek, ponieważ nie ulega wpływom zewnętrznym.

5 / 5 2020-02-02

dużo ambitnych tytułów

Rzetelne opinie o ELIPSA Dom Wydawniczy

ELIPSA Dom Wydawniczy

Siedziba
Warszawa

WWW
https://elipsa.pl/

Email
[email protected]

Telefon
22 635 03 01

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie