Kategorie: / Zdrowie i uroda

Elite Kosmetologia Estetyczna i Podologia Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elite Kosmetologia Estetyczna i Podologia
5 / 5 2022-04-11

Weryfikuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one ”wygładzone” czy nawet wykasowane przez właściciela witryny. Na tej stronie wszystkie moje oceny są widoczne praktycznie natychmiast po napisaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej firemki, czy lidera na rynku. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to Was szanuję.

5 / 5 2022-01-28

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach marketingowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci funkcjonują takie portale. Solidne, troszczące się o odbiorcę firmy mają okazję wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni sprzedający tracą szacunek klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-03-31

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych towarów, dostarczonych usług lub sklepów, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Sądzę też, że nie można zadowolić wszystkich, ale jeżeli widzę, że jakaś platforma sprzedażowa ma prawie tylko negatywne komentarze, to nie kupuję, ponieważ na pewno wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2020-11-18

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je sprawdzam. Dzięki tej stronie już co najmniej parę razy udało mi się uniknąć zawarcia umowy z nieszanującym klienta dostawcą. Za to wybrałem naprawdę solidną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Dobrze, że jesteście.

Rzetelne opinie o Elite Kosmetologia Estetyczna i Podologia

Elite Kosmetologia Estetyczna i Podologia

Siedziba
Białystok

WWW
http://elite-kosmetologia.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie