Kategorie: / Pozostałe

Elitelight.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elitelight.pl
5 / 5 2022-05-15

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych towarów, dostarczonych usług lub marek, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Wiadomo, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jeżeli widzę, że ktoś ma prawie tylko negatywy, to daję sobie spokój, ponieważ mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2022-04-15

Są tutaj opinie zarówno o międzynarodowych producentach, jak również o małych sklepikach z mojego miasta. Obowiązkowo tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Cieszę się, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2022-02-26

Wiadomo, że sprzedający, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach reklamowych. Dlatego myślę, że dobrze, że w sieci powstają takie miejsca. Uczciwe, dbające o klientów marki mają szansę wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni sprzedawcy tracą w oczach klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-05-20

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one ”ugrzecznione” czy wręcz wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie zostają opublikowane niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firemki, czy potężnego importera. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

Rzetelne opinie o Elitelight.pl

Elitelight.pl

Siedziba
Lublin

WWW
http://elitelight.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie