Kategorie: / Pozostałe

Elitelight.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elitelight.pl
5 / 5 2022-05-15

Moim zdaniem każdy ma prawo do wygłaszania konstruktywnej krytyki na temat produktów, usług lub marek, z którymi rzeczywiście miał styczność. Zawsze znajdzie się niezadowolony klient, jednak jeśli widzę, że ktoś zawsze skarży się, oddalam się od niego, bo na pewno wszyscy nie mogą się mylić.

5 / 5 2022-04-15

W tym miejscu ludzie wyrażają swoje opinie zarówno o dużych międzynarodowych firmach, jak i o małych sklepikach z mojego miasta. Przed zamówieniem jakiegoś produktu w sklepie, którego wcześniej nie znałam, zawsze muszę tutaj zajrzeć i do tej pory nie zostałam zawiedziona. Jestem szczęśliwa, że istnieją takie strony internetowe.

5 / 5 2022-02-26

Różni sprzedawcy tak samo jak nasz rząd bardzo lubią obiecywać wiele rzeczy. Niestety, w rzeczywistości nie zawsze jest tak dobrze jak w reklamach. Dlatego uważam, że dobrze, iż istnieją w internecie takie miejsca, gdzie uczciwe i lojalne marki mają szansę przyciągnąć klientów i zyskać ich zaufanie, a ci niesolidni tracą na swojej reputacji. Dziękuję!

5 / 5 2021-05-20

Wypowiadam swoją opinię i piszę recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one ocenzurowane lub usunięte przez administratora strony. W przypadku tej witryny moje opinie są publikowane prawie natychmiast po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotycząc małych firm czy dużych importerów. Widzę, że nie boicie się wyciągać wniosków. Dlatego was szanuję.

Rzetelne opinie o Elitelight.pl

Elitelight.pl

Siedziba
Lublin

WWW
http://elitelight.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie