Kategorie: / Biuro / Dom i ogród / Usługi

Eljot Systemy Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eljot Systemy
5 / 5 2021-12-19

Oczywistym jest, że firmy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach promocyjnych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, nastawione na klienta biznesy mogą zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2021-10-22

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem wcześniej tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-10-02

Moim zdaniem każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat używanych produktów, zamówionych usług czy marek, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywiście, że gusta są różne, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedawca ma prawie same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że coś jest nie tak.

5 / 5 2021-09-30

W mojej ocenie każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat kupionych produktów, zamówionych usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał kontakt. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma niemal same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o Eljot Systemy

Eljot Systemy

Siedziba
Zielona Góra

WWW
http://eljot-systemy.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie