Kategorie: / Zegarki i biżuteria

Elka.sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elka.sklep.pl
5 / 5 2022-07-09

Zdajemy sobie sprawę, że marki, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w sieci działają takie miejsca. Zaufane, dbające o odbiorców marki mają szansę wypromować się i otrzymać feedback, a niesolidni sprzedawcy tracą uznanie klientów. Dzięki!

5 / 5 2022-06-03

Nie tylko zamieszczam tu opinie o firmach i markach. Na pewno częściej je analizuję. Dzięki temu portalowi już parę razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z ogólnie niepolecanym dostawcą. Za to wybrałem faktycznie wartościową firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-09-28

Znajdują się tu opinie zarówno o czołowych firmach, jak i o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2021-01-11

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one ”złagodzone” czy wręcz usunięte przez moderatora serwisu. W tym miejscu wszelkie moje komentarze zostają zamieszczone niemal od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy lidera na rynku. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

Rzetelne opinie o Elka.sklep.pl

Elka.sklep.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.elka.sklep.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie