Kategorie: / Dom i ogród

Ellegance Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ellegance Sp. z o.o.
2019-01-30

Współpraca począwszy od doradztwa poprzez projekt i wykonanie bez zarzutu.Po prawie roku używania naszego ogrodu zimowego nie ma żadnych usterek. Mogę z czystym sumieniem polecić firmę Ellegance. Mieczysław Dąbrowski

5 / 5 2018-03-03

Dziękujemy firmie ""Ellegance" Sp. z o.o." za bardzo dobrą realizację zadania inwestycyjnego. Pomimo bardzo napiętych terminów i wysokich wymagań jakościowych realizacja zadania przebiegła sprawnie i bez zakłóceń. Polecamy firmę ""Ellegance" Sp. z o.o." jako bardzo dobrego wykonawcę.

5 / 5 2017-11-08

Firma Ellegance wykonała estetyczny i funkcjonalny ogród zimowy na zamówienie naszej Agencji. Dzięki niezwykle profesjonalnej obsłudze całe przedsięwzięcie zrealizowano w kilka tygodni. Jest to bardzo wiarygodna i solidna firma, która wzorowo wywiązała się z warunków zawartej z nami uwmowy, co do terminu i doskonałej jakości inwestycji. Możemy ją śmiało polecać innym klientom

5 / 5 2017-08-31

Przedmiotem współpracy było posadowienie ogrodu zimowego obok budynku restauracji o powierzchni 200m2. W trakcie realizacji zamówienia,firma okazała się pełnym profesjonalizmem, skróceniem terminu wykonania usługi o 10 dni (tym bardziej,że inwestycja prowadzona była w ekstremalnych warunkach przy temp. -30C)jak i również służyła fachową i uprzejmą poradą.

5 / 5 2017-07-06

Bardzo polecam współprace z firmą Ellegance Sp. z o.o. od projektu do realizacji . Bardzo cierpliwie znosili wszystkie nasze pytania ,zmiany które nanosiliśmy w projekcie , doradzali na każdym etapie łącznie w wykończeniem wnętrza ogrodu. Ogród był gotowy jak obiecali na urodziny męża.

Rzetelne opinie o Ellegance Sp. z o.o.

Ellegance Sp. z o.o.

Siedziba
Łomża

WWW
http://www.ellegance.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48602300870

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie