Kategorie: / RTV

Ellektropoint.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ellektropoint.pl
5 / 5 2023-01-15

Jestem zadowolony, że mogę pomagać innym w wybieraniu produktów, zamawianiu usług dostosowanych do ich potrzeb oraz w znajdowaniu wiarygodnych sprzedawców. Moim zdaniem największą zaletą tego miejsca jest brak moderowania komentarzy. Opinie są natychmiastowo publikowane na stronie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-11-29

Przed dokonaniem płatności w sklepie internetowym, zawsze sprawdzam opinie innych ludzi na temat sklepu i produktu, który chcę kupić. Praktykuję to od kilku lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam to każdemu, kto nie chce tracić czasu na późniejszą wymianę towaru, składanie reklamacji lub nieprzyjemną interakcję z sprzedawcą.

5 / 5 2018-07-26

Postanowiłem zakupić kamerę sportową w sklepie. Na początku miałem trudności z dodzwonieniem się, ale ostatecznie do mnie oddzwoniono. Pracownik sklepu rozwiał moje wątpliwości dotyczące produktu. Atmosfera była miła, a kontakt z sprzedawcą był dobry. Zdecydowanie polecam ten sklep, ponieważ sprzedawcy mają wiedzę na temat swojego towaru!

5 / 5 2018-07-26

W sklepie zakupiłem kamerkę sportową, mimo że na początku nie udało mi się dodzwonić - otrzymałem oddzwanianie, podczas którego usunięto moje wątpliwości dotyczące produktu. Panowała miła atmosfera, kontakt był dobry, a sprzedający wykazywali się dużą wiedzą w dziedzinie. Zdecydowanie polecam to w 100%.

Rzetelne opinie o Ellektropoint.pl

Ellektropoint.pl

Siedziba
katowice

WWW
http://ellektropoint.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie