Kategorie: / Odzież i Obuwie

Ellen Butik Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ellen Butik
5 / 5 2023-01-05

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one przerobione czy nawet wykasowane przez właściciela strony. Na tym portalu wszystkie moje opinie pojawiają się praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej firemki, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2022-06-28

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat zakupionych produktów, wykonanych dla niego usług czy firm, z którymi faktycznie miał do czynienia. Jasne, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale jak widzę, że jakiś sklep ma praktycznie same negatywne opinie, to rezygnuję, bo na bank nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2022-02-20

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat używanych produktów, zamówionych usług czy marek, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Sądzę też, że nie można zadowolić wszystkich, ale jeśli widzę, że jakaś platforma sprzedażowa ma prawie same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2021-12-01

Zanim kliknę ”kupuję”, wcześniej zaglądam na tą stronę i zgłębiam recenzje innych osób na temat wybranego sklepu internetowego i zamawianego przedmiotu. Robię tak w sumie już od kilku miesięcy i nigdy nie dałem się nabrać. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, zwroty, reklamacje czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2020-09-24

Gorącooooo pooolecam

Rzetelne opinie o Ellen Butik

Ellen Butik

Siedziba
Warszawa

WWW
http://ellenbutik.com/

Email
-

Telefon
+48 578-292-068

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie