Kategorie: / Komputery i Internet

Elliteq.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elliteq.pl
5 / 5 2022-02-18

Mi sprawia radość, że mogę pomagać innym ludziom w wybieraniu produktu, korzystaniu z usługi dopasowanej do ich oczekiwań i wyborze wiarygodnego dostawcy. Według mnie, dużym plusem tego miejsca jest to, że nie zmienia się treść komentarzy. Opinie są szybko publikowane na serwisie, a zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-12-31

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym klientom w znalezieniu produktu, który spełnia ich oczekiwania, wybór odpowiedniej usługi lub sklepu, który jest naprawdę godny zaufania. Dużą zaletą tego portalu, jak ja to widzę, jest to, że nie dokonuje się żadnych zmian w komentarzach. Opinie są publikowane prawie od razu na stronie, a moderatorzy nie wprowadzają żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-06-03

Do tej pory zawsze czytałem opinie klientów na temat marek i ich oferty tylko na stronach Google i w mediach społecznościowych. Teraz jednak zdecydowanie zaczynam zaglądać także tutaj. Czasami te komentarze są bardzo pełne emocji i niekoniecznie odnoszą się bezpośrednio do samego produktu. Ale to właśnie dzięki temu mam pewność, że moderatorzy tego miejsca nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-02-16

Zanim dokonam zakupu i zobowiążę się do zapłaty, zwykle sprawdzam komentarze innych użytkowników na temat sprzedającego oraz oferowanego artykułu na portalu. Praktykuję to od kilku tygodni i jeszcze nigdy nie popełniłem błędu. Gorąco polecam tę witrynę każdemu, kto nie chce tracić czasu ani energii na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sklepem.

Rzetelne opinie o Elliteq.pl

Elliteq.pl

Siedziba
Katowice

WWW
http://elliteq.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie