Kategorie: / Komputery i Internet

Elliteq.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elliteq.pl
5 / 5 2022-02-18

Cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym ludziom w wyborze spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego dostawcy. Sporym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak ingerowania w treść komentarzy. Opinia zostaje bardzo szybko zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-12-31

Bardzo cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym klientom w zakupie trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego sklepu. Sporym atutem tego portalu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-06-03

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem dotąd tylko w wizytówce Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-02-16

Zanim kliknę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, rutynowo już zaglądam na ten portal i zgłębiam komentarze innych osób na temat konkretnego sprzedającego i kupowanego artykułu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sklepem.

Rzetelne opinie o Elliteq.pl

Elliteq.pl

Siedziba
Katowice

WWW
http://elliteq.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie