Kategorie: / Biuro / Budownictwo / Dom i ogród / Handel / Serwis / Telekomunikacja / Usługi / Pozostałe

ELMAR Marcin Łapucki Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ELMAR Marcin Łapucki
5 / 5 2022-05-09

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze odpowiedniego towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym atutem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji komentarzy. Opinia zostaje w krótkim czasie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-03-04

Publikowane są tutaj opinie zarówno o renomowanych producentach, jak również o małych przedsiębiorstwach z mojej wioski. Bardzo często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2021-06-16

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w życiu bywa różnie - z pewnością nie jest tak idealnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w sieci uruchamiane są takie serwisy. Przyjazne, dbające o konsumenta marki mają szansę wypromować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a niesolidni sprzedawcy tracą kolejnych klientów. Brawo!

5 / 5 2021-06-08

Oczywistym jest, że firmy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

Rzetelne opinie o ELMAR Marcin Łapucki

ELMAR Marcin Łapucki

Siedziba
Olecko

WWW
http://elmarsklep.infowm.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48607285306

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie