Kategorie: / Pozostałe

Elmic.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elmic.pl
5 / 5 2022-08-25

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one poddane modyfikacjom czy nawet ukryte przez administratora platformy. W tym serwisie wszystkie moje oceny zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej marki, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-12-16

Weryfikuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ”wygładzone” czy nawet wykasowane przez właściciela portalu. Na tej platformie wszystkie moje oceny stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po napisaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firemki, czy dużej spółki kapitałowej. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

5 / 5 2021-10-02

Są tu opinie zarówno o największych producentach, jak i o małych działalnościach z mojego regionu. Zawsze tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Super, że powstają takie portale.

5 / 5 2021-06-29

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych produktów, dostarczonych usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywistym jest, że o gustach się nie dyskutuje, ale jeżeli widzę, że jakaś firma ma prawie same niepochlebne opinie, to daję sobie spokój, bo dam sobie rękę uciąć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

Rzetelne opinie o Elmic.pl

Elmic.pl

Siedziba
Nowa Kuźnica - Koziegłowy

WWW
http://www.elmic.pl/sklep/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie