Kategorie: / Pozostałe

Elmic.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elmic.pl
5 / 5 2022-08-25

Weryfikuję i publikuję opinie tylko wtedy, gdy wiem na pewno, że nie będą one edytowane lub ukryte przez administratora platformy. W tym miejscu moje recenzje są publikowane niemalże natychmiast, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą miejsc lokalnych czy dużych firm w branży. Wyraźnie jesteście odważni i nie boicie się wpływu. I ja to bardzo cenię.

5 / 5 2021-12-16

Sprawdzam i publikuję opinie jedynie wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one usunięte przez administratorów portalu. Wszystkie moje recenzje są widoczne dla innych użytkowników od razu po napisaniu, bez względu na ich treść czy dotyczą małych czy dużych firm. Cenię za to twardość i nie uleganie zastraszeniu.

5 / 5 2021-10-02

Na tej stronie można znaleźć opinie o dużych fabrykach i małych firmach z mojego regionu. Zawsze sprawdzam tutaj przed zakupem czegoś z nieznanego miejsca i zawsze było warto. Jest świetnie, że powstają takie portale.

5 / 5 2021-10-02

Tutaj można znaleźć opinie zarówno o najbardziej renomowanych producentach, jak i o lokalnych małych przedsiębiorstwach z mojego regionu. Zawsze sprawdzam tu opinie przed zakupem jakiegoś produktu w nowej miejscowości i nigdy jeszcze nie zostałem rozczarowany. Bardzo cieszę się, że istnieją takie portale.

5 / 5 2021-06-29

Nauczyłem się, że każdy ma prawo do wyrażania pozytywnej krytyki na temat używanych produktów, świadczonych usług lub sklepów, z którymi naprawdę współpracował. Chociaż gusty są subiektywne, to jeśli widzę, że większość opinii o danym przedsiębiorstwie jest negatywna, to rezygnuję, ponieważ uważam, że nie można się tak pomylić.

Rzetelne opinie o Elmic.pl

Elmic.pl

Siedziba
Nowa Kuźnica - Koziegłowy

WWW
http://www.elmic.pl/sklep/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie