Kategorie: / AGD

Elopol.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elopol.pl
5 / 5 2021-08-15

Na tej stronie można przeczytać opinie o znanych sieciach sklepów, ale także o nowych firmach z mojej wioski. Regularnie sprawdzam te opinie przed zakupem w nowym miejscu i do tej pory zawsze mi się to opłaciło. Cieszę się, że takie strony powstają.

5 / 5 2021-04-29

Oceniam i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem na 100%, że nie będą one usuwane lub modyfikowane przez administrację strony. Tutaj moje oceny są widoczne natychmiastowo, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne oraz dotyczą małych firm czy dużych korporacji. Jestem pod wrażeniem, że ta strona nie pozwala sobie na zastraszenie i z tego właśnie względu ją szanuję.

5 / 5 2018-01-20

Po raz pierwszy dokonałem zakupu i jestem bardzo zadowolony. Zlecenie zostało złożone w środę wieczorem, wysłane w czwartek popołudniu i dostarczone rano w piątek. Towar był dobrej jakości i miał atrakcyjną cenę, niższą niż konkurencja oferowana w internecie. Kontakt mailowy był również bardzo dobry. Przesyłka była starannie zapakowana, szczególnie, że zawierała elementy szklane, które zostały umieszczone w dwóch pudełkach, z dodatkowym zabezpieczeniem z folii bąbelkowej i kawałków kartonu.

Rzetelne opinie o Elopol.pl

Elopol.pl

Siedziba
-

WWW
http://elopol.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie